Sayfa 173/491 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Sabahın güzel haberi.

2.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Sabahın güzel haberi.
    benim yorumlarım mı ? sayın viking..

ama gerçektek kedi evde durmaktan sıkılmıştır,biraz avlularda,balkonlarda mümkünse çatılardan bir baksın ,belki dişi bir kedi görür miyav miyav, önümüz mart çiftleşmesi lazım...

ytd değildir

3. 👍👍 yorumlarda güzel.Keşke o 10 lot silinmeseydi.

4. ben bu hisseyi uzun süre sadece izlerim, ne zaman bir canlılık gelir potoslama girerim. şu durumda vaktim ve naktim değerli...

ytd değildir

5. şunu da yazmadan edemiyeceğim, yıllar önce yibitaşı tanıdığımda bu hisseye '' milyoner kağıt '' ismini takmıştım. gün gelecek bazı kimseler bu hisseden milyoner olacak diye düşündüm. O günlerde ben bunu düşünürken yonga sabun gibi elimden kaymıştı şanş işte,

gün gelirde bu hissede kaydadeğer bir pozisyon alabilirsem milyoner olmak kısmet işte, ya nasip diyelim..

ytd değildir

6. bitcoin gibi salak salak şeyler alıcağıma yılbaşından itibaren ayda bir veya 2 ayda bir 1 lot alırım, bessime sayarım emeklilik gibi..felsefe bu hiç olmasa maddi görünen bir varlığı var yibitaşın bitcoin ne yahu ..

ytd değildir

7. Yani en sonunda hareket olacağına karar verdin.Hadi hayırlısı.

8.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Yani en sonunda hareket olacağına karar verdin.Hadi hayırlısı.
    genel kurula doğru rutin hareketler oluyor zaten.. 16 ocakta bir lot alırız, nisana kadar devam olmaz mı??? aranıza kabul ederseniz tabiii

ytd değildir

Sayfa 173/491 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •