Special Days Image
Sayfa 178/491 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Dün 19 lotla 3 bine alış yazan vatandaş,sonra alışı eşleşmeden önce silmissiniz. fiyat istikrarı olsun istiyorsanız bunu yapmayınız. cesaretimizi kırıyorsunuz.

ytd değildir
    2770 e 4 lot açılışta satış gönderen ve şimdi iptal eden kim? Anlatmak istediğin şu derinliğini görenediğiniz tahtalarda bu tip emirler normaldir açıkçası bende merak ediyorum tavana kadar e tabana kadar olan satıcı ve alıcı adedini.Burada bu tip emirleri gönderenlerin yerine sistem sorgulanmalı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

2. Dün 19 lotla 3 bine alış yazan vatandaş,sonra alışı eşleşmeden önce silmissiniz. fiyat istikrarı olsun istiyorsanız bunu yapmayınız. cesaretimizi kırıyorsunuz.

ytd değildir

3. 2626 4 lot eşleşen eşleşme gerçekleşirse %7 aşağıda.Bilmediğimiz bir habermi var?

Y.T.D değildir.

4. Hocam adamlar lot gezdiriyor kademelerde ki nerede bekliyor alici ve saticilar,onu tespit ediyorlar..amac mal almak satmak degil,kimler nerelerde bekliyor onu cozmek

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Hocam adamlar lot gezdiriyor kademelerde ki nerede bekliyor alici ve saticilar,onu tespit ediyorlar..amac mal almak satmak degil,kimler nerelerde bekliyor onu cozmek

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn sagopa kajmer az önce bende sizin söyleminizi destekleyen yazı yazdım öncelikle bu hisselerin derinlik sorunu çözülmeli abiyane tabirle körvseans uygulaması çok sağlıklı değil

Y.T.D değildir.

6. ucuzdan almak istiyor mesele bu ama o fiyata vern çok zor çıkar bana göre

ytd değildir
    Son düzenleme : WindowsUp; 26-12-2019 saat: 11:17. Sebep: ilave

7.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Sn sagopa kajmer az önce bende sizin söyleminizi destekleyen yazı yazdım öncelikle bu hisselerin derinlik sorunu çözülmeli abiyane tabirle körvseans uygulaması çok sağlıklı değil

Kesinlikle bu kor seans uygulamasi degistirilmeli,kime ne faydasi var ki

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bistte bu potansiyelde başka hisse varmı arkadaşlar 1 lota 1400 adet verecek bir hisse inceleyin bakın.ytd

Sayfa 178/491 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •