Sayfa 179/491 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. enterasan satmaya ihtiyacı olanlar var demekki... bu demek oluyor ki fiyatlar biraz daha aşağıya... 16 ocak bakıcaz...

ytd değildir

2.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Bistte bu potansiyelde başka hisse varmı arkadaşlar 1 lota 1400 adet verecek bir hisse inceleyin bakın.ytd
    verecek mi ? acaba.. 10 lot alsam dünya para kör bir kuyuya..

ytd değildir

3. böyle bi fiiyattan satış oluyorsa devamı gelecek demektir.. acelem yok..

ytd değildir

4. Başla artık şu hareketine 2012 yılından beri hiçbir ilerleme yok 100000 TL sermayeyle daha ne kadar beklenecek.Yönetimdeki değerli arkadaşlarımız görsünler artık.

5. Eslesme 2691

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Satarak bu fiyattan alma fırsatı veren arkadaşa teşekkür ederim,
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Bişey daha var, birkaç gündür satışa 10 lot koyan kardeş, bunu neden yapıyorsun bilemem ama hisse değer kazansın istiyorsan bundan vazgeçmende fayda var, ben zaten uygun bir fiyattan alım kolluyorum. bu tarihten itibaren genel kurula kadar bu hisse 3 lerin üzerinde işlem görür zaten ,ben 3 lerin üzerinde istikrarlı hareketlerde daha cesur alırım zaten sorun yok.. ama hissen değerlensin istiyorsan köstek değil,destek olmanda fayda var.. bugün başka bir hisseden karla ayrıldım artık yeni arayışlardayım..

bu hissenin adı benim için milyoner hisse ocak 16 da zaten yoklayacağım bu hisseyi, sende malları kaptırma önümüz bahar inşaat sektörü canlanır..

ytd değildir
    Neye dayanarak söylüyorsunuz milyoner hisse olduğunu sn. Windowsup daha açıklayıcı olur musunuz? Saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    Satarak bu fiyattan alma fırsatı veren arkadaşa teşekkür ederim,
    sen paranı hazırla, o fiyatlardan veya daha aşağısı çok daha verirler merak etme sen...
    3 liraya kadar 23 satıcı görünüyor,akşam kapanışında..sen oraya alış koyduğunda gören satıyor..

işçi bunlar,adamların ihtiyacı var, bu ekonomik zorlukta kış günü satmasında ne yapsın...

ytd değildir

Sayfa 179/491 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •