Sayfa 184/491 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    22 lot 3500 den 21 lot 3350 den 4 lot 2920 den işlem oldu düşme aradaki panik satıştan ve arada alıcı olmamasından kaynaklı
    7 lot daha 3197 den işlem gerçekleşerek böyle bir günde 54 lot ile iyi bir işlem hacmi ile haftayı güzel kapattık,
    algyo bu sene bedelsiz fitilini ateşlemiş olsun, artık diğer bedelsiz potansiyellilerde peşinden devam etsin hayırlısıyla
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Yokmu bi hareket

3. Bistte böyle değerli bir hisse varmı 100000 TL bedelsiz potansiyeli 1 e 1350.ytd

4. bugünü de 17 lot işlem ile kapattık, işlem hacmi 2020 yılına girdiğimizden beri güzel gidiyor.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku

bugünü de 17 lot işlem ile kapattık, işlem hacmi 2020 yılına girdiğimizden beri güzel gidiyor.
    Saygıdeğer Yakamozz Hocam, Günlük alan-satan, bilgilendirme için teşekkürler,
    Tablodan, alt fiyatlardan satış yapanlar, üst fiyatlardan alışa geçmişler sanırsam,
    Hiç kimse 1 lotunu dahi zayi etmek istemiyor, tabiki haklı olarak, Bu bedelsiz beklentisi
    var oldukça zira, bedelsiz açıkladığında kaç tavan yapacağını kimse tahmin edemez...

''Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar.. ''
    Sokrates

Bir üstat derki;
    ''Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır.''

YTD.

6. 1 e 1370 bedelsiz potansiyeli arkadaşlar daha ne olsun böyle bir bedelsiz geldiğinde gerisini siz düşünün artık.Bistte bedelsiz potansiyeli bu kadar fazla olan başka hisse varmı?

7. Şuan hissede bezdirme politikası devam ediyor eninde sonunda hisse yüksek rakamlara yol alacak.ytd

8. Ben Yozgat'ta yaşıyorum çok büyütüyorsun gözünde kardeş... Tek kriter bedelsiz potansiyeli ise eğer dediklerin doğru daha bir çok parametreyi bir arada değerlendirmek lazım. Hissenin fiyatı ederini bulmuş ki; yıllardır üç aşağı beş yukarı aynı yerde geziniyor. Bedelsiz haberi sonrası ikiye üçe katlasa yaklaşık 8-10 bin eder sizin dediğiniz gibi hisseyi 1370'e bölsek iyimser 6 tl gibi bir fiyat çıkar ortaya 6 tl.'ye BİST'te o kadar çok çimento hissesi var ki; hem temettü veriyor hem bölgesi yaptığı işe uygun ve hem de sürekli pirim yapma imkanı var. Ben sadece görüşümü yazdım yatırım tavsiyesi falanda değil. Ayrıca bende de hisse yok

Sayfa 184/491 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •