Sayfa 204/491 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Ha şöyle! şenlendirin sofrayı bu sofrada herkese ekmek var,kimse aç kalkmaz.Hatip Ağa hoşgeldin.Bu sofranın sahibi sayın yakamoz dur.

2.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Yonga 200000 TL sermayeyle 300 TL den 3.500 TL yi gördü aşağı yukarı 1 e 10 prim yaptı.YBTAS gibi bir hisse 100000 TL sermayeyle 1 e kaç prim yapar siz düşünün.Ytd
    Yıllardır aynı beklenti hep vardı ne oldu sonuç.İlla diğeri oldundie buda olacak die kaide yok.Olabilirmi olabilir ama zamanını sadece tahta sahibi bilir.Tavan tavan gittiği gibi aniden tabana yapışıp taban tabanda gidebilir.Kimsenin gazına gelmeyin.Maliyeti düşüklere diyecek birşeyim yok umarım ümit ettiğiniz gibi olur...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

3.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Eyvallah hala buralardayız.PÖİP bizde.
     Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Ha şöyle! şenlendirin sofrayı bu sofrada herkese ekmek var,kimse aç kalkmaz.Hatip Ağa hoşgeldin.Bu sofranın sahibi sayın yakamoz dur.
    Agalarim az buçuk aldım .Aldım attım tohumu .Ya çıkarsa diye .

Burada da bir tohumumuz olsun.Giderse 10 bin TL olabilir belki de 20 bin olur .Bilemem.

Bir fiyatta çakıp geçeceğim .Yatırımcı değilim Ybtas ta .Amacım vurkac .Girmişler gibi buna da .

Belki de düşecek.20 lot da bende var Yibitas tan.

4.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Rahat ol sayın ank11 zaten bundan sonra alış fırsatı yok, karnı doyan masadan kalksın aç gözlü olmasın.
    Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu kaynağı varsa paylalaşıt mısın?Yoksa sadece hissiyat mı...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

5.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Ha şöyle! şenlendirin sofrayı bu sofrada herkese ekmek var,kimse aç kalkmaz.Hatip Ağa hoşgeldin.Bu sofranın sahibi sayın yakamoz dur.
    Estağfirullah, sofra paylaştıkça bereketlenir. Diğer iş hisseleride yıllarca yerinde saydı, gün geldi güzel kazandırdı, Halada bir belirsizlik yinede var onlardada hiç birşey zaten tam garanti değildir, hiç bir hissede. Bu da yıllardır yerinde sayıyor, elbet bir gün güzel yerlere gelecektir, belki bu sene olursa o beklenen sene ne güzel, olmasada nasip, olursada nasip. Bedelsiz yanında belki piyasa değişikliği kriterlerini artık karşılıyor gibi sadece süre açısından biraz beklemek gerekecek gibi değişiklik içinde, şirketin başvuru yapması gerekiyormu yoksa otomatik mi gerçekleşiyor onu bilmiyorum, bilen arkadaşlar onuda aktarırlarsa bilgileniriz. Ayrıca farklı haberler,her zaman her hisse içinde beklenebilir bu piyasalarda hiç bir şey sürpriz değildir. Borsa ile ilgili yeni düzenlemeler de belki hissemize artı değerler katar, bekleyip görmek istiyorum kendi adıma, biraz daha eklemek nasip olursada iyi olur gibi kendimce hayali senaryodur. Hayırlısı artık, nasip kısmet YTD.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu kaynağı varsa paylalaşıt mısın?Yoksa sadece hissiyat mı...
    Sayın ank11 burada kimse yatırım danışmanlığı yapmıyor, yapamazda herkes kendi fikrini söylüyor kimseyi döhmet altında bırakmayın para sizin akıl sizin benim Hisselerim ve kararlarım beni bağlar,sizinkide sizi,Siz neden inanmiyorsunuz diyen oldu mu? Hatip Ağa ne diyor ben karı buldum mu satarım.ben de diyorum ki sonuna kadar mokoko,siz de ben inanmıyorum diyorsunuz.Herkesin kararı kendini bağlar.Saygılar.Ydt

7. [QUOTE=oflu61;4172779]Sayın ank11 burada kimse yatırım danışmanlığı yapmıyor, yapamazda herkes kendi fikrini söylüyor kimseyi döhmet altında bırakmayın para sizin akıl sizin benim Hisselerim ve kararlarım beni bağlar,sizinkide sizi,Siz neden inanmiyorsunuz diyen oldu mu? Hatip Ağa ne diyor ben karı buldum mu satarım.ben de diyorum ki sonuna kadar mokoko,siz de ben inanmıyorum diyorsunuz.Herkesin kararı kendini bağlar.Saygılar.Ytd.QUOTE]

Ayrıca öyle bir algı oluşturdumsa herkesten özür dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Selamün Aleyküm Agalarim.

Eskiden buralarda Viking ,bagbozumu, Radyasyon vardı.Bu arkadaşlar saglar mi?

Aralarında rahmetli olan var mı?

Sağ olanlara ayrıca bir selam ediyorum.
    Merhaba ben 2018 yükselişinde çıkmıştım bir dahada girmedim bu hisseye soğudum bir kere. Elinde olanlara hayırlısı olsun ama dikkatli olun bence. POİP ten bende ISBIR ve SODSN var biraz. Ayrıca diğer bahsettiğin arkadaş Radyasyon değil Radyocu olacak sanırım.

Sayfa 204/491 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •