Sayfa 205/491 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Arkadaşlar öncelikle sakin olalım.
    İsteyen istediği noktada hissesinden vazgeçebilir.
    Örn; 2 arkadaş işkur almıştık zamanında ben 1 adet o 2 adet almıştı zaten o zamandan sonra ilgilenmeye başladım kurucu hisselerle
    Maliyetim 6300 tl idi
    Arkadaşım 2 adet almıştı birini 10 larda birini de 25 küsurlarda almıştı.
    Zaman geldi geçti işkurucu hisse 50-60 bandına oturdu arkadaşım birini satayım kendimi garantiye alayım dedi ve sattı.
    Satmasaydı şuan 2 adet işkuru 1 milyonu vardı veya sabredebilseydi şuan satsaydı birini 500 bin nakidi vardı. Kendini 50 bin tl ile garantiye alacağını hissedip sattı ve verdiği karar o gün bana mantıklı gelsede bugünden bakınca ne kadar mantıksız geliyor. Yani yarını kimse bilemez.
    Verdiğiniz kararlar sizi bağlar.
    Kimse kimsenin hesabına girip hisse almıyor veya hisse satmıyor.
    İsteyen hissesini yarın tabandan satabilir.
    İsteyen bekleyip hikayenin sonuna gidebilir.
    Hisseye yatırımı mantıksız bulan arkadaşlarım fikrini yazabilir.
    Benim fikrim ve yol haritamda dönmek yok her hissem değerli hepsi benim bebeklerim. 5 gündür tavan yapan bir kurucu hisseden bahsediyorsak ve 5 günde yapılan hacime bakarsak güzel günlerin haber veya haberlerin uzak olmadığını görebiliriz.
    Tek isteğim tanımadığım ortaklarımında hissenin tavan yaptığı günlerde herkesin ağzının suyunun aktığı günlerde sabrın meyvesini topladığını hissetmesidir ki bu tecrübe inanılmaz bir tecrübedir şuan portföyümdeki 1 lot hissem 505 bin tl ve bunu sadece bekleyerek inanarak elde ettim. Yazdıklarım benim fikirlerim hiçbirinizi tanımam etmem kimsenin zarar etmesini kesinlikle istemem sadece tecrübemi paylaşmak istedim. Umarım hepiniz dilediğiniz kazancı elde edersiniz. Bol şans ve bol kazançlar.

Yazdıklarım beni bağlar
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..

2. vekil1924 valla helal olsun işkuru o fiyatlardan alıp hala satmaman büyük cesaret.
    Bir kurucu hikayeside burada yakaladın akıllı adamsın vesselam.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar öncelikle sakin olalım.
    İsteyen istediği noktada hissesinden vazgeçebilir.
    Örn; 2 arkadaş işkur almıştık zamanında ben 1 adet o 2 adet almıştı zaten o zamandan sonra ilgilenmeye başladım kurucu hisselerle
    Maliyetim 6300 tl idi
    Arkadaşım 2 adet almıştı birini 10 larda birini de 25 küsurlarda almıştı.
    Zaman geldi geçti işkurucu hisse 50-60 bandına oturdu arkadaşım birini satayım kendimi garantiye alayım dedi ve sattı.
    Satmasaydı şuan 2 adet işkuru 1 milyonu vardı veya sabredebilseydi şuan satsaydı birini 500 bin nakidi vardı. Kendini 50 bin tl ile garantiye alacağını hissedip sattı ve verdiği karar o gün bana mantıklı gelsede bugünden bakınca ne kadar mantıksız geliyor. Yani yarını kimse bilemez.
    Verdiğiniz kararlar sizi bağlar.
    Kimse kimsenin hesabına girip hisse almıyor veya hisse satmıyor.
    İsteyen hissesini yarın tabandan satabilir.
    İsteyen bekleyip hikayenin sonuna gidebilir.
    Hisseye yatırımı mantıksız bulan arkadaşlarım fikrini yazabilir.
    Benim fikrim ve yol haritamda dönmek yok her hissem değerli hepsi benim bebeklerim. 5 gündür tavan yapan bir kurucu hisseden bahsediyorsak ve 5 günde yapılan hacime bakarsak güzel günlerin haber veya haberlerin uzak olmadığını görebiliriz.
    Tek isteğim tanımadığım ortaklarımında hissenin tavan yaptığı günlerde herkesin ağzının suyunun aktığı günlerde sabrın meyvesini topladığını hissetmesidir ki bu tecrübe inanılmaz bir tecrübedir şuan portföyümdeki 1 lot hissem 505 bin tl ve bunu sadece bekleyerek inanarak elde ettim. Yazdıklarım benim fikirlerim hiçbirinizi tanımam etmem kimsenin zarar etmesini kesinlikle istemem sadece tecrübemi paylaşmak istedim. Umarım hepiniz dilediğiniz kazancı elde edersiniz. Bol şans ve bol kazançlar.

Yazdıklarım beni bağlar
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..
    Hocam bu hisseler kurucu hisse mi?

4.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Merhaba ben 2018 yükselişinde çıkmıştım bir dahada girmedim bu hisseye soğudum bir kere. Elinde olanlara hayırlısı olsun ama dikkatli olun bence. POİP ten bende ISBIR ve SODSN var biraz. Ayrıca diğer bahsettiğin arkadaş Radyasyon değil Radyocu olacak sanırım.
    Ağam öyle bir şeydi.Unuttum 3-4 yıl oldu .

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Hocam bu hisseler kurucu hisse mi?
    İşkur dan bahsettim hocam evet kurucu hisse 2458 adet vardı sadece ve bir kısmıda chp de olduğu için dolaşımda az vardı hemde hikayesi vardı hissenin o sebepten dolayı 1 tane alayım dedim ve sonrasında açıklamalar geldi peş peşe yibitaşta kurucu olduğu için ve zamanında almanyaya giden yozgatlı işçilerin kurduğu ve temettü alamadığını hemde sermayesinin 100.000 tl gibi komik bir rakam olmasından dolayı hisse adetide 4380 olduğundan düşünmeden aldım.

6.  Alıntı Originally Posted by mambo45 Yazıyı Oku
    vekil1924 valla helal olsun işkuru o fiyatlardan alıp hala satmaman büyük cesaret.
    Bir kurucu hikayeside burada yakaladın akıllı adamsın vesselam.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Estağfurullah hocam günü gelince yibitaştada o cesareti test edicez hep beraber hikayeleri farklı gelecekleri noktalar da hedefleride farklı ama bu fiyatlar bu hisse için çok komik.

7. Yakamoz hocam eşleşmeleri atabilirmisiniz rica etsek.

8. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 205/491 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •