Sayfa 241/491 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Artık yorum yapamıyorum son dakika eşleşme değiştiği için temennim değişmemesi yönünde
    geçen cumada aynı taktik oldu. Herkez çeker diye satmaya çalıştı sonra 20 lot kaptırdılar
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Sayın Hocalarım, öncelikli olarak,,
    Uyuyana, uyanana, uyanıklığından uyanana,
    Herkese, Gökteki Turnalara, Yerdeki karıncalara,
    Herkese, herkese Kocaman Bir GÜNAYDIN bırakayım buraya,,

''Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar.. ''
    Sokrates

Bir üstat derki;
    ''Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır.''

YTD,

3.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    Tavan serisine hoşgeldin mi diyoruz

4. Son eşleşme sayın yakamozz?

5. Sayın yakamozz çok teşekkür ediyorum.

6. Bence tamamen şahsi fikrimdir hemen idam etmeyin beni.Bu havada elindekileri çıkmak için yukarı gösteriyor olabilirler.

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Umarım artık toparlanır tepeden almıs bulundum gerçi çoğunuza göre 1 lot az gibi görünsede iyiki fazla almamışım hepimize bol şans
     Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Artık yorum yapamıyorum son dakika eşleşme değiştiği için temennim değişmemesi yönünde
     Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    Bedelsizde pazar değişikliğide bence yakın ��

Ytd.
     Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku

toplam 32 lot işlem

bugünün özeti, dün yazmıştım bazen aşağı bazen yukarı oyun ederken eldekini kaptırırlar, buna iş lerden alışığız diye bugünde kaptırma günüydü, kaptıranlara geçmiş olsun, garanti deki arkadaş sen bu işi biliyorsun, nasıl kaptın 17 lotu tebrikler,
    Bu günden sonra daha farklı olacak galiba, sabır, nasip ve zaman YTD.
    Sayın Hocalarım,
    Tuttuğunuz altın Lokmalarınız Bal, Hisseleriniz Tavan,Tavan,Tavan olsun İnşAllah,

''Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar.. ''
    Sokrates

Bir üstat derki;
    ''Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır.''

YTD,

8. Bence insan piskolojisi elinden çıkanlar şimdi kötü kötü konuşur aşağı düşmesini dileyebilir bu gayet normaldir. Hissesine sahip çıkmayı bilenlerle filmin sonunda valhallada tanrılarla şarap içerken gülüp geçicez bu günlere 😂

Sayfa 241/491 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •