Sayfa 291/491 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Yok yanlış anlamışsınız. Yada ben yanlış ifade de bulundum. Burda hissedar olan arkadaşlarımızın hepsi anlamıştır, sizden ayrı. Sadece alim satim grafik ve takas işlemleri nerdeyse aynı, o niyet ile yazdım, ve izahata da gerek duymadım. Yoksa herkesin bilmesi gerekiyorki , hazineye devri falan söz konusu olamaz.

2. Gayet net bir şekilde açıklama yapılmıştır. Umarım yazan arkadaşımız anlamıştır. Teşekkür ediyorum sayın yakamoz.

3.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    O durumla burdaki biraz farklı, burada sabahtan 50 lot direk yazdılar, bu yazanda garanti idi dün 40 yazanla aynı ve genel toplayan garanti yatırım, 6200 gittiğinde alıcı satıcı karışıktı 4-5 binlerden toplayan 2-3 grup orada kendileride alış girerek yüksek gösterdiler, arada bazı küçük yatırımcılarda vardı alışta, 100 lot civarı alışın 20-30 civarı onlarındı. Son dakikada bu alışları çekince bir panik oldu. Yaklaşık 20-30 lot da küçük yatırımcı çekti, ve 50 civarı bir eşleşme ile işlem gerçekleşti. Seyrettiğimde böyle izlenim oldu bende, Sonrada öğle seansında taban oldu panikle, orada normal yatırımcı paniklemese yine tavan olup alsatcılar tamamen temizlen miş olacak ve yoluna devam edecekti. Panik ve alttan almış olanların kar satışı ile böyle işlemler olur, fakat uzun süre sabreden karşılığını fazlası ile alacaktır, al sat kısa vadede bu hisselerde cazip gibi görünsede kaçtığı an bir daha yakalayamazsın, daha sonrada ben şu fiyattan almadım buradan hiç almam derken ummadığın fiyatlara gelebilir, örnek işbtr, 1200 lerden 50 binler,
    1200 lerden alıp 3-4 bine satanlar çok kar ettim sandı, fakat sonrasında uçtu gitti. YTD.
    Saygıdeğer Yakamozz Hocam,
    Tamamen katılıyorum,
    Kaynak göstererek dayanaklı
    Tez ortaya koyuyorsunuz,
    Değerlendirmeleriniz objektif ve varsayıma dayalı değil,
    Emeğinize sağlık,

''Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır".
    Warren Buffett

Borsa'da her hisse, yükselir ve düşer.
    Önemli olan doğru ZAMANDA, doğru hissede olabilmektir.

ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Hazine isbtr Yazıyı Oku
    Yok yanlış anlamışsınız. Yada ben yanlış ifade de bulundum. Burda hissedar olan arkadaşlarımızın hepsi anlamıştır, sizden ayrı. Sadece alim satim grafik ve takas işlemleri nerdeyse aynı, o niyet ile yazdım, ve izahata da gerek duymadım. Yoksa herkesin bilmesi gerekiyorki , hazineye devri falan söz konusu olamaz.
    Sayın Hocam Hoşgeldiniz,
    Aynen ve tamamen sizin görüşlerinize katılıyorum,
    isbtr 1000 tl. den işlem görürken, YBTAS 4000 tl. den işlemler oluyordu,
    YBTAS ın hikayesi daha ümit verici ve birden çok beklentisi var,
    Lot sayısı isbtr den daha daha az,
    Yüksek sesle şahsi düşüncemdir şu an ki isbtr nin fiyatını 3 e katlaya bilir,
    Bu potansiyel fazlasıyla var hisse de,

''Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır".
    Warren Buffett

Borsa'da her hisse, yükselir ve düşer.
    Önemli olan doğru ZAMANDA, doğru hissede olabilmektir.

ytd.

5. Arkadaşlar selamlar Alış için serbest emir mi girmek gerekiyor.
    Alım için serbest emirden girmenin bir riski var mi ?

6. Ayrıca diğer hisselere göre yani normal pazardaki, avantaj ve dezavantajları nedir.Temettü veriyor mu,veriyorsa % kaç oran.
    Bilgi veren arkadaşa şimdiden teşekkürler

7. Kardeş alacağım diyorsan serbest emir girmen lazim nerden eğleşirse ordan verir

8. Yakamoz.bu yüklü alimi kim yaptı

Sayfa 291/491 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •