Sayfa 442/491 İlkİlk ... 342392432440441442443444452 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Mart ayında alımlara başlamıştım. Afyon ve FMİZP bölünmelerini yakalayan biri olarak (o zaman paramız da azdı) böyle bir hisseyi kaçırmamam gerektiğini düşünerek alttan alttan topladıkça topladım. Serdar2337 arkadaşımızın da PÖİP hakkında bilgilendirmeleri ile bazı olayları da anlayıp o meşhur 20'ci kim ise oyunlarını bozmak da bana nasip olmuştu. Şu anda geldiği yer çok iyi.Hedefim biliyorsunuz ilk başta yazmıştım 750,000 TL net kâr idi,ona ulaştım hamdolsun. Böyle bir hisse her zaman rastlamaz. Kâr realizasyonlarına başladım ben birkaç gündür ortaklar. Birkaç ay nakitte kalıp gelişmeleri izleyeceğim. Eğer pandemi ile ilgili sıkıntı olursa (İNŞALLAH OLMAZ,ALLAH ÜLKEMİZİ VE MİLLETİMİZİ KORUSUN VE YÜCELTSİN) BİST düşecek malumunuz. O zaman yine yüklü girerim diye düşünüyorum. 2018 den beri Kalkınma ve sonra Ybtas sabırla bekledim,bazen uykulardan oldum ama değdi. Hakkımızda hayırlısı olsun ortaklar.

2.  Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    aylardır dikkatimi çeken bu hisseye geçen hafta 4 lot ile ortak oldum arkadaşlar.bilançosunu incelerken sermaye ile yedekler ve geçmiş yıl kârını görünce "aha benim hissem" dedim. Haftada bir adet portföyüme kata kata kafamdaki lot sayısına ulaşıp 5-6-7 yıl bekleyeceğim inşallah. Böyle bir hisse bist'te yok..
    vay beee..ybtas hakkında ilk yorumum bu forumda

3. Sofradan karnı doyan kalksın,herkes kapasitesi kadar yesin, Aç gözlülük yapmasın sonra hazımsızlık yapar.Alana satana hayırlı olsun

4.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Sofradan karnı doyan kalksın,herkes kapasitesi kadar yesin, Aç gözlülük yapmasın sonra hazımsızlık yapar.Alana satana hayırlı olsun
    Kesinlikle katılıyorum...

5. Hangi taşı kaldırsam altından btr ciler çıkıyor.Paranın kokusunu almada ustalaştılar tek bir sorun var bunlar kolay kolay da doymaz eyvah eyvah....

6. Borsadaki bedelsiz potansiyeli en fazla olan şirket(bir hisse ye 1,236.adet),sermayesi en küçük şirket(100.bin.tl.)

dolaşımdaki lot sayısı sadece 4,650.adet,acaba yeni bir kent başlangıcı olabilir mi...?

7.  Alıntı Originally Posted by Yen Yazıyı Oku
    Borsadaki bedelsiz potansiyeli en fazla olan şirket(bir hisse ye 1,236.adet),sermayesi en küçük şirket(100.bin.tl.)

dolaşımdaki lot sayısı sadece 4,650.adet,acaba yeni bir kent başlangıcı olabilir mi...?
    Özsermaye: 123.640.000.tl /sermaye: 100.000.tl :1.236.adet(bir hisse ye düşen maksimum bedelsiz adedi.

8.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Hangi taşı kaldırsam altından btr ciler çıkıyor.Paranın kokusunu almada ustalaştılar tek bir sorun var bunlar kolay kolay da doymaz eyvah eyvah....
    sn:oflu btr ciler dediğiniz işbtr mi.?

Sayfa 442/491 İlkİlk ... 342392432440441442443444452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •