Sayfa 449/491 İlkİlk ... 349399439447448449450451459 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,gelen KAP çok önemli. Saha ruhsatlarının devir meselesi çok zor bir süreçtir. enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı nezdinde MAPEG (Maden ve Petrol Gn Müdürlüğü) 'de işlemler detaylı ve titiz çalışmalarla ele alınıyor. Aylar süren şirket incelemeleri var. Ve kalker sahası büyük ihtimalle birkaç milyon USD karşılığı devrediliyor.İnşallah bu da öyle bir devir olur ve 2021 yılı kârı için güzel bir etki yapar. Ve eğer bu parayı sermayeye koyacağız derse işte o zaman büyük bayramı yaşarız. Allah'a emanet olunuz.
    İnşaAllah şirketin içi boşaltılmıyordur.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    İnşaAllah şirketin içi boşaltılmıyordur.
    Sevgili ortağım,ne şirketin içini boşaltması? Saha satışı bu. Haa!..Gelen parayı nereye kullanırlar bilemem. Ancak gelen KAP'ta bu konuyla ilgili bilgilendirme ilerleyen süreçte yapılacaktır demiş zaten.

Hayırlısı bakalım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Sa arkadaşlar bir yakinimin elinde bu hisse senedi var borsa ile ilgili olmadıkları için bana sordular.acaba bu senet yibitasa mi aittir.yardimci olursanız sevinirim.Fiziki hisse senedi ismi

Akdağ İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret AŞ Merkezi Yozgat Yerköy .

Foto yükleyemedim o yüzden böyle yazdim

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bünyas08 Yazıyı Oku
    Sa arkadaşlar bir yakinimin elinde bu hisse senedi var borsa ile ilgili olmadıkları için bana sordular.acaba bu senet yibitasa mi aittir.yardimci olursanız sevinirim.Fiziki hisse senedi ismi

Akdağ İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret AŞ Merkezi Yozgat Yerköy .

Foto yükleyemedim o yüzden böyle yazdim

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayır,değil.

6. Bi selam çakim şu foruma

Yarının kısmetine.
    Yeter bu kadar bekledimiz.

7. KAP gelmiş arkadaşlar. 6 aylık dönemde 16 milyon satışa 10 milyon zarar açıklanmıştı. 12 aylıkta ise 76 milyon gelire karşın 13 milyon zarar çıkmış. Satışlara oranla zarar düşük olmuş...Ancak satışların maliyeti 72 milyon görünüyor..Nasıl bir maliyet bu anlamak mümkün değil.

8. Diğer çimento şirketlerinin gelir tablolarına baktım. Hemen hepsinin maliyeti neredeyse satışları kadar. Ybtas'ın açıkladığı tablo afaki değil demek ki. 06/2020 döneminde %66 zarar/satış oranı varmış. 12/2020 döneminde bu oran %17 ye düşmüş. Fena değil sanki...

Sayfa 449/491 İlkİlk ... 349399439447448449450451459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •