Sayfa 450/491 İlkİlk ... 350400440448449450451452460 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Muhasebe işlerinden sen anlarsın hocam.

votarantim anlaşılan bu işi beceremiyor,,şirketi satması lazım,,satsa oyak hemen havada kapar.
    maliyetin altında zarara satış mı olurmuş,,hiç üretim yapma o zaman.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

aslında iş var,,çünkü kiralama yaptı,,amaç şirketin içini boşaltmak bence.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. 2 senedir zarar nerdeyse sermaye sıfır oldu.
    Haklısın satsa aman amannnn neler olur neler.

Pandemi bir bitsin bakalım,,,votaranatim,,8.2 milyar dolar ciroyu mantık kuralları içinde yaptı,,ybtası cimpordan satın alırken,dünyanın dolarını ödedi.,,,göz yuma yuma ölüme terk edemez herhalde.
    Şirket kuralları,şirketin kar etmesi için elinden geleni yapar,,yok,yine de zarar ediyorsa,genel müdürün beceriksizliğidir,değiştirirsin,yok yeni gelen g.m. de yine zarar ettiriyorsa,,şirket satılır,diğer holding şirketlerine kaynak elde edilir.

6. Merhaba;

Bir yakınımın elinde Çorum Çimento Sanayi T.A.Ş.'ye ait eskiden kalma fiziki hisse senetleri var. Çorum Çimento zamanında Yibitaş Holding'e satılmış acaba şu an senetler bu şirkete mi ait acaba?

Alıntı Originally Posted by inoktaanokta Yazıyı Oku
    Merhaba;

Bir yakınımın elinde Çorum Çimento Sanayi T.A.Ş.'ye ait eskiden kalma fiziki hisse senetleri var. Çorum Çimento zamanında Yibitaş Holding'e satılmış acaba şu an senetler bu şirkete mi ait acaba?
    Burada 2500 den 15000 e çoğu kişi satıp çıktı,topikte çok kişi kalmadı,,kimsenin cevap verebileceğini sanmıyorum,,en iyisi şirketi aramanız gerekir.

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Pandemi bir bitsin bakalım,,,votaranatim,,8.2 milyar dolar ciroyu mantık kuralları içinde yaptı,,ybtası cimpordan satın alırken,dünyanın dolarını ödedi.,,,göz yuma yuma ölüme terk edemez herhalde.
    Şirket kuralları,şirketin kar etmesi için elinden geleni yapar,,yok,yine de zarar ediyorsa,genel müdürün beceriksizliğidir,değiştirirsin,yok yeni gelen g.m. de yine zarar ettiriyorsa,,şirket satılır,diğer holding şirketlerine kaynak elde edilir.
    Genel Müdür değişti gene olmadı Buarada çimpor un 50 sini Oyak almamışmıydı Ben sış olarak bkıyorum bu saattten sonra Sivas fabrikası ne alemde bilmiyorum ama son sistem kurulu bizimki ise eski sistem bildiğim kadarıyla bir yenileme çalışmasıda olmadı
    Buarada tam Genel Kurul Önncesi bir üyenin ani istifası
    Vay arkadaş nerden ne seneryo yazacağımı şaşırdım)))
    Aman ha seneryo dedim biri çıkar i*****r.

Sayfa 450/491 İlkİlk ... 350400440448449450451452460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •