Sayfa 478/491 İlkİlk ... 378428468476477478479480488 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. 2022 yılında yapılması gereken ama her ne hikmetse 2023 yılı sonuna (ertelenmemek üzere) bırakılan ENFLASYON MUHASEBESİ için az bir süre kaldı. Ulaşabildiğim 2012 yılına kadarki bilançolardan yaptığım hesaplara göre (kesin olmamakla birlikte,hata payları da olabilir) bedelsiz potansiyelimiz %350.000- 400,000 gibi olacak diye düşünüyorum arkadaşlar. Aslında bu rakamın daha üstü ama ben atıyor konumuna düşmek istemiyorum.

2. YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    2022 yılında yapılması gereken ama her ne hikmetse 2023 yılı sonuna (ertelenmemek üzere) bırakılan ENFLASYON MUHASEBESİ için az bir süre kaldı. Ulaşabildiğim 2012 yılına kadarki bilançolardan yaptığım hesaplara göre (kesin olmamakla birlikte,hata payları da olabilir) bedelsiz potansiyelimiz %350.000- 400,000 gibi olacak diye düşünüyorum arkadaşlar. Aslında bu rakamın daha üstü ama ben atıyor konumuna düşmek istemiyorum.
    Alti ustu 1 adet Ybtas. Coktan unuttuk. Cocugum hayrini gorecek ben goremesemde. Belkide buhar olacak. Su sermaye zorunlulugunu artirsalar bari belki heyacan gelir

3. YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Ortaklar nasılsınız? Ybtas bilançosunda Özkaynaklar içinde Sermaye Düzeltme Farkları var 32,295,000 TL kadar. Geçmiş yıl kârlarını geçtim, sadece bu düzeltme farkını sermayeye ilave ederlerse %32,395 oranında bedelsiz oluyor. Bugünkü değerden bölünse, hisse fiyatımız 49 TLoluyor. Hisseyi almak isteyip parası bugünkü tutara ulaşamayan küçük yatırımcılar da rağbet gösterirler eminim. Şirket yönetimi ne hikmetse bu konularda içe kapanık. CİMER'e defalarca yazdığım halde sadece geçiştiriyorlar meseleyi. Bu zamanda 100,000 TL sermaye mi olur dedim, önerinizi ilerideki tasarılarımızda değerlemeye alacağız demişler.. Hem de Ticaret Bakanlığı..
    Omer bey son duruma gore nedir durum?

4. Dur tahmin edeyim dunku kapanisla bir tek bende 1 adet var ve geri kalan tamami tahtacida. O zaman yakinda parayi vuracam. Biricik Ybtasimla istanbulda ogluma bir 1+1 ev almayi dusunuyorum. Olurda omrumuz yetmezse oglumdan rica edecegim. Buraya not olarak dustum

Yatirim tavsiyesi degildir.

5. Kimse yazmayinca dayanadim biricik daha ativerdim kumbaraya. Aslanima almis iken 3+1 alirim artik

6. Guzel bir kapanis oldu. Hareket basladimi acaba???

7. Bugun cok keyifliyim 80,300 TL ile tavanda ))
    Elinde olup burayi okuyanlara hayirli olsun. Umarim devami gelir.

8. Cok merak ettim dogrusu boylesine show bir kapanisin arkasindan benden baska foruma kim yazacak

Sayfa 478/491 İlkİlk ... 378428468476477478479480488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •