Sayfa 479/491 İlkİlk ... 379429469477478479480481489 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Bizler sessiz olsak ta foruma ara sıra bakan Ybtasçılardanız. Cuma günkü kapanış hareketi olağanüstü oldu. 68,000-70,000 arası baskıyı bilinçli yapan tahtacının gövde gösterisiydi. Pazartesi tavan olacağı belliydi. Dün akşam tavandaki 58 alıcılı olması bana bugün için de tavan olur dedirtmişti. Sabah 15 işlemle tavana yakın açıldı. 13:55 seansı 83,199.90 TL olsa da akşam kapınışında 85,000 TL üzeri kapatacağını düşünüyorum. İnşallah öyle olur..

2.  Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Bizler sessiz olsak ta foruma ara sıra bakan Ybtasçılardanız. Cuma günkü kapanış hareketi olağanüstü oldu. 68,000-70,000 arası baskıyı bilinçli yapan tahtacının gövde gösterisiydi. Pazartesi tavan olacağı belliydi. Dün akşam tavandaki 58 alıcılı olması bana bugün için de tavan olur dedirtmişti. Sabah 15 işlemle tavana yakın açıldı. 13:55 seansı 83,199.90 TL olsa da akşam kapınışında 85,000 TL üzeri kapatacağını düşünüyorum. İnşallah öyle olur..
    Insallah. Bu aksam 85bin ustune gercekten cok sevinirim. Ne kadar uzun vade yatirimci olsakda 100binleri asmamiz psikolojik olarak rahatlatacak bizleri. Sizleri goremeyince endiselendim dogrusu. Cok sukur yanliz degilim. Ama sanirim baska burayi takip eden kalmamis.

Yatirim tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Jango Yazıyı Oku
    Insallah. Bu aksam 85bin ustune gercekten cok sevinirim. Ne kadar uzun vade yatirimci olsakda 100binleri asmamiz psikolojik olarak rahatlatacak bizleri. Sizleri goremeyince endiselendim dogrusu. Cok sukur yanliz degilim. Ama sanirim baska burayi takip eden kalmamis.

Bu forum 2020 yılında çok hareketliydi. Pöip'i burada öğrendim,tecrübeli arkadaşlar sağolsunlar.. Dünkü hareket bende (dediğim gibi) tavan olacak hissiyatı uyandırmıştı. Nasip diyelim.

4. Buraya bir de gözlemimi yazayım; şubat ayındaki 95,000 hareketinde hisse sığ işlemlerle ve biraz da ittirmeyle o rakamları görüp sonra düşmüştü. 5-6 haftadır 70,000 TL yi geçirtmeden çok tuttular. Cuma günü ve bu iki gün çok iyi işlem hacmi ile hareket etti. Akşam hani olur da tavan yapar,o zaman hiç korkum kalmaz. Ama iyi bir hacimle 85,000 Tl ve üstü gerçekten önemli.

5.  Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Buraya bir de gözlemimi yazayım; şubat ayındaki 95,000 hareketinde hisse sığ işlemlerle ve biraz da ittirmeyle o rakamları görüp sonra düşmüştü. 5-6 haftadır 70,000 TL yi geçirtmeden çok tuttular. Cuma günü ve bu iki gün çok iyi işlem hacmi ile hareket etti. Akşam hani olur da tavan yapar,o zaman hiç korkum kalmaz. Ama iyi bir hacimle 85,000 Tl ve üstü gerçekten önemli.
    Maalesef olmadi dostum. Dun alanlar bugun satti gibi.

6. Jango kardeşim, bu hisse alıp ertesi gün satma hissesi değil. Belki dediğin gibi olmuştur ama uzun vadede bu hareketler zarar ettirir.

7. Son üç gündür hareketler ve özellikle derinlikte bekleyen alış adetleri beni umutlandırdı. Bu akşam ve yarın sanki güzel yerlere çıkacak gibi hissediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Son üç gündür hareketler ve özellikle derinlikte bekleyen alış adetleri beni umutlandırdı. Bu akşam ve yarın sanki güzel yerlere çıkacak gibi hissediyorum.
    Aman ustad olmasin oyle. Almam lazim bir iki tane daha. Umarim onumuzdeki haftaya kalir yukselis.

Sayfa 479/491 İlkİlk ... 379429469477478479480481489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •