Sayfa 99/491 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 785 - 792 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Zaten kağıt bildigin asansör ama üç binin üstünü gormesi gerekiyor bakalım benim robotum calisiyormu evet Viking abi tebrik etmistin buda bir aylık son yorumum zarı attım😂😂 bide tuttururken alıp satabilsem

"100.000 sermaye ile sen nasıl 5 milyon tl kar yaparsın kardeşim,vergi mi kaçırıyorsun" demesi lazım devletin,,,,demesse düzen böyle devam eder.
    100 bini kaç defa çevirdinde 6 ayda bu kadar kar ettin,,,bu nasıl bilanço böyle,,,,,çağırın şirketleri inceleyin.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

1.750 de beklemiyormuydun..bekle gelebilir orya. insaat sektoru durmus durumda. sonucta bu sirkette uretimi azaltiyor...1.500 e gelse bolunse bile pahali durumda olur..bati soke 90 kurus...

4. Şindiiiiiii Afyon el değiştirmese kanımca sermayesi hala 120 bin tl de kalacaktı.Aha örnek konya çimento çimbeton.Yabancı şirketler sermaye artışına sıcak bakmıyor o belli.Yibitaş ın satışı bence imkansıza yakın bir oranda.Çünki ana hissedar ülkemize yatırım yapıyor son olarak sivas fabrikası.Bu sermaye ile gidebildikleri yere kadar gşdecekler.Yüz bin nedir ya.Çay ocağı için hava parası o kadar tutuyor.Benim bu yakınlarda umudum yok .Amaaaaa param olursa ilk alacağım hisse.Bu ne çelişki demeyin.Borsadan bıktım.Eskiden bir hisse yakaladınızmı yükseliş uzun sürerdi şimdi düşüşler uzun.Yatırımcıyı koruma amaçlıymış 2 tavan attı hoppp bürüt takas ala alabilirsen.Dip yaptı sat satabilirsrn .Ben uzuncuyum o nun için sipte beklemek daha hoş oluyor.Biraz uzun oldu kusura bakmayın

5. Yazmadan edemeyeceğim yibitaş olsun İşbir olsun köklü şirketker ne badireler atlatmışlardır ama hala ayaktalar admın biri çıkıyor borsada bilmem hangi şirketin hissesini topluyor patronla anlaşıyor sonra milletin canı yanıyot.5 günlük sahibi şaibeli şirkete yatırım yapacağıma 40 yıllık şirkete poip te de olsa yatırım yaparım daha iyi.

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    1.750 de beklemiyormuydun..bekle gelebilir orya. insaat sektoru durmus durumda. sonucta bu sirkette uretimi azaltiyor...1.500 e gelse bolunse bile pahali durumda olur..bati soke 90 kurus...
    0.90 kuruşa çektim o zaman
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. 1000 li fiyatlara her an gelebilir.

8. 3. Çeyrek bilânço güzel gelecektir bi hareket olabilir

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 99/491 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •