Sayfa 462/491 İlkİlk ... 362412452460461462463464472 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Sadece 100000 tl sermaye dolaşımdaki adet 5000 bedelsiz potansiyeli ortada ne yazık ki yönetim hissesine sahip çıkmıyor.
    Aynen öyle,,,Patron, saldım çayıra Mevla'm kayıra diyor,,,peki spk ya ne demeli,,,100 bin sermaye ile borsada şirket olur mu,,hiç mi sermaye kriteri getirmez.,,,her sene enflasyon artarken,,ödenmiş sermayelere neden asgari sınır koymaz.
    Demekki Türkiye sermaye piyasalarının gelişmesini istemeyen insanlar bunlar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Asgari sermaye tabanı 50,000 TL ile sınıurlı bu devirde.AŞ lerdeki sermaye tabanı ile ilgili 2021 yılı içerisinde CİMER aracılığı ile Ticaret Bakanlığı'na yazdım;öyle bir çalışma yok olduğunda görüşleriniz dikkate alınacaktır diye cevap verilmişti. Aralık sonunda yien yazdım. Şu enflasyonist ortamda 100,000 TL nedir yahu? %120,000 (YÜZDEYÜZYİRMİBİN) oranında bedelsiz potansiyeli olan hissede uzun vadede yatırımcılığın keyfini inşallah eninde sonunda süreceğiz diye umut ediyorum. Not: 100 adet üstü hisse ile beklemedeyim arkadaşlar.

Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Asgari sermaye tabanı 50,000 TL ile sınıurlı bu devirde.AŞ lerdeki sermaye tabanı ile ilgili 2021 yılı içerisinde CİMER aracılığı ile Ticaret Bakanlığı'na yazdım;öyle bir çalışma yok olduğunda görüşleriniz dikkate alınacaktır diye cevap verilmişti. Aralık sonunda yien yazdım. Şu enflasyonist ortamda 100,000 TL nedir yahu? %120,000 (YÜZDEYÜZYİRMİBİN) oranında bedelsiz potansiyeli olan hissede uzun vadede yatırımcılığın keyfini inşallah eninde sonunda süreceğiz diye umut ediyorum. Not: 100 adet üstü hisse ile beklemedeyim arkadaşlar.
    Patron Wotorantimin ilgilendiği bile yok,,hele hele ikide bir şirketi 2 ay kapatmalarına anlam verebiliyormusunuz? İşler mi kesat,,,var mı başka çimento şirketlerinden böyle sürekli 2 ay kapatan?
    Sermaye artırımı işini şirketlerin insiyatfine bırakırsanız,,hiç bir şirker sermaye artırmaya yanaşmaz,,,bu iş kanunla olmalı,asgari ödenmiş sermaye sınırı yeniden düzenlenmeli.
    Bırakın ybtaşı,,,büyük şirketlerin sermayeleri bile eridi,pul oldu,,,2022 yılında enflasyon muhasebesine geçiş olup,bilançolar yeniden değerleme ile ayarlanacaktı,,bunu bile 2023 sonuna ertelediler.
    Trilyon dolar sermayeli bank of bile Türk sermaye piyasaları ile dalga geçiyordur,,nitekim geçiyor.
    Bu ortamda denizde kum tanesi bile değiliz.,,,Tanzanya borsası bile bizi geçmiştir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Piyasada dolaşan adet sadece ve sadece 5337 adet sermaye 100000 TL.Bistte bedelsiz potansiyeli bu derece yüksek başka bir hisse varmı arkadaşlar?100000 TL sermaye ile daha ne kadar bekleyeceğiz.

Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Asgari sermaye tabanı 50,000 TL ile sınıurlı bu devirde.AŞ lerdeki sermaye tabanı ile ilgili 2021 yılı içerisinde CİMER aracılığı ile Ticaret Bakanlığı'na yazdım;öyle bir çalışma yok olduğunda görüşleriniz dikkate alınacaktır diye cevap verilmişti. Aralık sonunda yien yazdım. Şu enflasyonist ortamda 100,000 TL nedir yahu? %120,000 (YÜZDEYÜZYİRMİBİN) oranında bedelsiz potansiyeli olan hissede uzun vadede yatırımcılığın keyfini inşallah eninde sonunda süreceğiz diye umut ediyorum. Not: 100 adet üstü hisse ile beklemedeyim arkadaşlar.

Sn omer1461,,,,bu kadar hisseyi satmaya kalksanız nasıl satacaksınız,çok değil mi,,,günde dönen lot miktarı 4 dü 5 i geçmiyor.
    Spk ya ne diyeyim ki böyle hisseleri borsada tutuyor,,yok mu müeyyideniz kardeşim,,nedir 100.000 adet hisse.

6. Birikmiş geçmiş yıl karları bekletiliyor er yada geç sermaye arttımı gelecektir sabır sabır sabır.

7. Bugünkü alımları paylaşabilirmisiniz arkadaşlar?

Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Birikmiş geçmiş yıl karları bekletiliyor er yada geç sermaye arttımı gelecektir sabır sabır sabır.
    Birikmiş karlardan ziyade sermaye enflasyon düzeltme farkı 32 milyon tl ye ulaştı,,,yani günümüzde olması gereken ödenmiş sermaye bu.Şirketlerde enflasyon muhasebesi 2023 yılına ertelendiğine göre bakalım zamanı gelince ödenmiş sermayeyi 32 milyon tl yapacaklar mı? Mevcut sermaye 100 bin tl.
    Kamu bankalarına bile 51 milyar tl sermaye enjekte ediliyorken borsada 100 bin tl sermayeli bir şirketin olması utanılacak bir durum olsa gerek.

Sayfa 462/491 İlkİlk ... 362412452460461462463464472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •