Sayfa 287/491 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. 86 bekleyen lot.Kotkutuyor beni aynı 6.000 lerdede bu kadar bekleyen vardı.Umarım gerçek bekleyendir.

2.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    86 bekleyen lot.Kotkutuyor beni aynı 6.000 lerdede bu kadar bekleyen vardı.Umarım gerçek bekleyendir.
    86 lot satışta mı?

3.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    86 bekleyen lot.Kotkutuyor beni aynı 6.000 lerdede bu kadar bekleyen vardı.Umarım gerçek bekleyendir.
    O durumla burdaki biraz farklı, burada sabahtan 50 lot direk yazdılar, bu yazanda garanti idi dün 40 yazanla aynı ve genel toplayan garanti yatırım, 6200 gittiğinde alıcı satıcı karışıktı 4-5 binlerden toplayan 2-3 grup orada kendileride alış girerek yüksek gösterdiler, arada bazı küçük yatırımcılarda vardı alışta, 100 lot civarı alışın 20-30 civarı onlarındı. Son dakikada bu alışları çekince bir panik oldu. Yaklaşık 20-30 lot da küçük yatırımcı çekti, ve 50 civarı bir eşleşme ile işlem gerçekleşti. Seyrettiğimde böyle izlenim oldu bende, Sonrada öğle seansında taban oldu panikle, orada normal yatırımcı paniklemese yine tavan olup alsatcılar tamamen temizlen miş olacak ve yoluna devam edecekti. Panik ve alttan almış olanların kar satışı ile böyle işlemler olur, fakat uzun süre sabreden karşılığını fazlası ile alacaktır, al sat kısa vadede bu hisselerde cazip gibi görünsede kaçtığı an bir daha yakalayamazsın, daha sonrada ben şu fiyattan almadım buradan hiç almam derken ummadığın fiyatlara gelebilir, örnek işbtr, 1200 lerden 50 binler,
    1200 lerden alıp 3-4 bine satanlar çok kar ettim sandı, fakat sonrasında uçtu gitti. YTD.
    Son düzenleme : Yakamozz; 20-03-2020 saat: 12:50.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    Ömer bey
    alışta bekleyen miktar 86
    Eşleşme 4 lot

Yani satan olursa 86 lot daha alınmak için bekliyor, bunun 3-5 i geri çekilebilir belki alma ihtimalim yok diye ama bu hızla giderse, çift haneli rakamlar yaklaşıyor gibi, YTD
    Ooo desene tavan serisi başladı (inşallah)..

5. Sn. Yakamoz takasları yakından takip ettiğiniz için konuya gayet hakimsiniz.İşin özü garanti de demekki.Açıklama için teşekkürler.6200 lerdeki hareketide öğrenmiş olduk.Son 1 aylık takasları alanı satanı görebiliyormuyuz.

6. bu geçen sene işbtr nin yılbaşından itibaren 3 aylık

bu da ybtas ın yılbaşından bu güne olan işlemleri acaba ?????
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku

bu geçen sene işbtr nin yılbaşından itibaren 3 aylık

bu da ybtas ın yılbaşından bu güne olan işlemleri acaba ?????
    Vakıfların tamamı benim nerdeyse 👍

8. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 287/491 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •