Sayfa 107/491 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 849 - 856 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1800-2000 aralığından geçen sefer az gelmişti,,bu sefer fırsatı kaçırmam,,hadi spek biraz daha sat da kasayı hisseyle dolduralım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Hisse 2200 lerde denge buldu,,ne yukarı götürüyorlar,,ne aşağı salıyorlar.
    45 senedir sermaye artırmadı deniyor.
    2019 da devlet gereğini yapmalı,enflasyona göre sermaye günümüz değerine getirilmeli,spekülasyonun önüne geçmelidir.
    Aksi halde borsada manipilasyon yapmaya devam ederler.
    Pansumanla tedavi yerine ameliyat şart olmalıdır.
    2200 ü 1 er lotlarla 2000 lere getirdiler,alıcı yoktu,,bunda 35 gün daha dinlenmeyi bahane ettiler.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by rosene23 Yazıyı Oku
    .

Evet basliyalim şirket yönetimi uğraşmaya varan 1 sebebini sonradan yazacağım bu yıl içinde sermaye artırımı yapmazlarsa şirketi 600000 lira civarı zarara uğratacaklar dava konusu bir şirket yönetim kurulunca bilerek ve isteyerek zarara uğratılmış ellerinde hisseleri olanlar madur edilmiştir😂 bu açıklarından bir tanesi
    600 bin ceza ne ki bunlara,,milyon ceza gelecek ki,akılları başlarına gelsin.

4.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    600 bin ceza ne ki bunlara,,milyon ceza gelecek ki,akılları başlarına gelsin.
    Yanlış anladın abi ceza değil bilerek şirketi zarara uğratıyor yönetim kurulu kayyum atanması için yeterli bir şart😉 bu açıklarından bir tanesi

Oyak gelip keşke bunları da satın alsa,,votorantimin bir halt yiyeceği yok.

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Oyak gelip keşke bunları da satın alsa,,votorantimin bir halt yiyeceği yok.
    Siz bu işlerden daha iyi anlıyorsunuz dagitimayan şirket katlarına vergi diye çıkan kanun sonucu şirket sermayeye kaynadığı karların yüzde 1 oranında fazla vergi vermesi gerekmiyor mu bu gün şirketi aradım biz karı dağıtıyoruz diğerinde sermayeye koyuyoruz diyor yanlış anlamadiysam benim yanlış anladığım bir şey var ama çözemedim genel kurulu toplamadikca sadece vergiden yüzde 1 hissedarlara zarar ettirtiyorlar bence

7.  Alıntı Originally Posted by rosene23 Yazıyı Oku
    Siz bu işlerden daha iyi anlıyorsunuz dagitimayan şirket katlarına vergi diye çıkan kanun sonucu şirket sermayeye kaynadığı karların yüzde 1 oranında fazla vergi vermesi gerekmiyor mu bu gün şirketi aradım biz karı dağıtıyoruz diğerinde sermayeye koyuyoruz diyor yanlış anlamadiysam benim yanlış anladığım bir şey var ama çözemedim genel kurulu toplamadikca sadece vergiden yüzde 1 hissedarlara zarar ettirtiyorlar bence
    Hatırladığım kadarıyla öyle bir tasarı vardı...Kanunlaşmış bir şey ortada...Varsa da ilgili kanunu yazar mısınız?...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

8.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Hatırladığım kadarıyla öyle bir tasarı vardı...Kanunlaşmış bir şey ortada...Varsa da ilgili kanunu yazar mısınız?...
    ''Kanunlaşmış bir şey yok ortada'' demek istediniz sanırım. Benim bildiğim kadarıyla da seçim öncesi bir torba kanun tasarısıydı ve öylece de kaldı.

Sayfa 107/491 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •