Sayfa 122/491 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 969 - 976 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    işbtr tavanda 154 tane alıcı var,,yarında tavan muhtemelen,,,100 bin sermaye ile işlem gören ybtas nasıl da etkilenmesin?
    durur durur turnayı gözünden vurur böyle hisseler.
    Öyle ya,ya kaçarsa?
    Aynen sayın hocam,

Böyle hisseler, (böyle hisseler derken tek bu YBTAS kaldı)

Alıcının çokluğundan ziyade, satıcıların yokluğundan bir trend başladı mı, satıcı satmaktan vazgeçiyor,

ayrıca satanlar baktı gördü yükseliyor, tekrar yol yakınken alıp yerine koyayım diyerek tekrar alışa geçiyor,

böylelikle yükseliş devam ediyor,,

dünkü verilerden atak yapma hazırlığında ip ucu veriyor,

daha önce benzer fiyatta ki hisselerden etkileşim dinamikleriyle yeni zirveleri test edecek gibi sinyal üretmekte,,

Y.T.D. dir.

2. Yine başlamadı ben uysrayim bu hisseden bu yıl bir cacık olmaz bir hareket milletin kucağına ver operasyonu bir şeyler olacak olsa yavaş yavaş çıkardı milleti galyena getirmeyin bu yıl bir şey olmayacak buraya yazıyorum olacağı zamanı ben yazarım direk hızlıca çıkış gidiyor izlenimi vermek için operasyon yok bu yil

İşbir de unutulmasın onlarca iştirakin sahibi sonuçta fiyatı komik kaldı

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    İşbir de unutulmasın onlarca iştirakin sahibi sonuçta fiyatı komik kaldı
    Kaldı da,,,işbir tuvalet parası kadar temettü verecem deyince yatırımcı ile dalga geçti,,sonra ceo kendi ağzı ile söyledi,,artırmaya ihtiyacımız yok diye,,bari susda (ceo için söylüyorum) millet hiç olmassa beklenti devam ediyor desin değil mi?
    Bütün bunlar almak isteyenlerin de şevkini kırdı,zaten para her yıl eriyor,,,bile bile neden lades olayım tavrına girdi yatırımcı.
    Haa,sol gösterip sağ vurur mu,,,onu bilemem.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. Burada çimento ile babnka kıyaslanıyor.Yapmayın.Sadece fiyatları aynıydi diye yapmayın bu kıyaslamayı.

Kıyaslama şöyle doğru.
    Çıkan "banka"olduğundan dolayı çıkmıyor,yüksek temettü,ya da bedelsiz (pay,nakit her neyse)beklentisi yüzünden çıkıyor.
    YBTAŞ da çok düşük sermaye ile büyük potansiyeli var.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Çıkan banka nın siyasal gelişmeler ile alakası olabilirmi?

8. Klinker üretimi 2 aylığına durdurulmuş, haber öncesi hareketi buna göre yorumlardan? ?

Sayfa 122/491 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •