Sayfa 489/491 İlkİlk ... 389439479487488489490491 SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Tebliğ'de yürürlülük tarihi var 1.10.2024, o tarihe kadar şirketlere geçiş süreci tanınmış anlaşılan. Ocak ayına yetişmez zaten, bunun SPK süreci var, genel kurul süreci var, ticaret sicil var..
    Hayır, eski şirketler için öyle bir tarih yok. Bakanlık da zaten 1 ocak 2024 ten itibaren kurulacak şirketler için bu geçerli dedi. Oraya kadar tamam da eski şirketler için 2024 yılında bir tarihe kadar süre verilebilirdi. Çok aceleci bir tebliğ ve çok aceleyle yapılan açıklama oldu.
    Eski şirketler için tarih konusunda çalışmalar ve bir tarih açıklanacağını okudum. O türden bir tebliğ çıkarsa artık Ybtas için başlangıç olur diyebiliriz.

2.  Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Hayır, eski şirketler için öyle bir tarih yok. Bakanlık da zaten 1 ocak 2024 ten itibaren kurulacak şirketler için bu geçerli dedi. Oraya kadar tamam da eski şirketler için 2024 yılında bir tarihe kadar süre verilebilirdi. Çok aceleci bir tebliğ ve çok aceleyle yapılan açıklama oldu.
    Eski şirketler için tarih konusunda çalışmalar ve bir tarih açıklanacağını okudum. O türden bir tebliğ çıkarsa artık Ybtas için başlangıç olur diyebiliriz.
    Evet, ben de merak ettiğimden tekrar inceledim, eski şirketlere mecburiyet yokmuş, ancak öz sermayelerinin artmış olacağı için yükseltilmesi yönünde tavsiyede bulunmuşlar.

3.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Evet, ben de merak ettiğimden tekrar inceledim, eski şirketlere mecburiyet yokmuş, ancak öz sermayelerinin artmış olacağı için yükseltilmesi yönünde tavsiyede bulunmuşlar.
    Bu iş çok saçma. Eğer eski-yeni ayırımı olacaksa çivisi çıkmış demektir. Eski şirketlere yok yenilere var demek saçmalık oldu. Tebliği değiştirecekler sanırım.

4. İki gündür Bank Of Amerika (bofa) alışları dikkat çekiyor. Bugün 12:55 te 12 adet aşım yaptı. toplamda 25 hissesi var. Şahır alımı mı yoksa bir fon adına mı alım yapılıyor? Kafamda deli sorular. Bofa girdiği hissede dağıtır ortalığı ama dün bugün 145,000 TL maliyette,tutup ta bu seviyede veya düşüğe satış yapmaz herhalde.
    Yorum bekliyorum arkadaşlar... Heyecan yaptım.

5. 13:55 seansı, bofa 5 alım daha yaptı. Elinde toplamda 30 YBTAS var üç günde... Pazartesi 2 adetle girdi, dün 11 adet, bugün 17 daha... Bofa boş yere girmez,ve şahıs hesabı da açılmaz bofa'da diye biliyorum. Arkadaşlar çok deli şeyler olacak sanki...

6.  Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    İki gündür Bank Of Amerika (bofa) alışları dikkat çekiyor. Bugün 12:55 te 12 adet aşım yaptı. toplamda 25 hissesi var. Şahır alımı mı yoksa bir fon adına mı alım yapılıyor? Kafamda deli sorular. Bofa girdiği hissede dağıtır ortalığı ama dün bugün 145,000 TL maliyette,tutup ta bu seviyede veya düşüğe satış yapmaz herhalde.
    Yorum bekliyorum arkadaşlar... Heyecan yaptım.
    Büyük ihtimal ''bıyıklı''dır

7. 21/12/2023 tarihi 12:55 seansı 10 işlem..9 adedi BOFA tarafından alınmış... Olum n'oluyo lan?

8.  Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    21/12/2023 tarihi 12:55 seansı 10 işlem..9 adedi bofa tarafından alınmış... Olum n'oluyo lan?
    13:55 9 adet daha alış... Bofa.. Büyük mü düşünsek artık?

Sayfa 489/491 İlkİlk ... 389439479487488489490491 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •