Sayfa 448/491 İlkİlk ... 348398438446447448449450458 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Ortaklar nasılız? 2021 yılı YBTAS ve borsa için 2020 den iyi olur inşallah.

Sanki flamamı yapıyor teknik banamı öyle geldi

3. Arkadaşlar, Çorum Çimento Yibitas’a mı sit? İnternette öyle gördüm. Çorum Belediyesi fabrikayı arsası ile sattı. Para 103 milyon TL. Bu para Ybtas’a gelir mi ve bedelli sermaye açıklanabilir mi? Yibitas’ın internet sitesine de girilemiyor birkaç gündür. Acaba diyorum...

Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, Çorum Çimento Yibitas’a mı sit? İnternette öyle gördüm. Çorum Belediyesi fabrikayı arsası ile sattı. Para 103 milyon TL. Bu para Ybtas’a gelir mi ve bedelli sermaye açıklanabilir mi? Yibitas’ın internet sitesine de girilemiyor birkaç gündür. Acaba diyorum...
    Onu bilemiyorum fakat sanki kağıt bi hareketlenme içerisinde gibi bol şans

Halka açık şirketi 2 ay 3 ay kapatıyor,,başka şirketi kiralıyor,,,,gördünüz mü?

Brezilyalı Votorantim, Polat Hazır Beton'a ait Ankara'daki Sincan, Kayaş ve Gölbaşı hazır beton tesislerini kiralayacak. - Dünya

Dünyanın en büyük beton ve çimento şirketlerinden Votorantim, Türkiye'deki faaliyetlerini büyütüyor. Votorantim, Türk beton sanayinin tanınan firmalarından Polat Hazır Beton'a ait Ankara'daki Sincan, Kayaş ve Gölbaşı hazır beton tesislerini kiralıyor. Polat Hazır Beton, 2000 yılında Ankara'da Mamak Hazır Beton Santrali'nde hazır beton üretimine ve satışına başladı.

40 bin çalışanı var

2005 yılında Bağlum Tesisini, 2006 yılı itibari ile Sincan Tesisini ve 2012 yılı itibari ile Gölbaşı Tesisini faaliyete geçiren Polat'tan kiralama yapan Votorantim ise 1918 yılında, Sao Paulo'da kuruldu. 2001 yılında ABD ve Kanada'da uluslararası genişleme faaliyetlerine başlayan şirket, 2007'de CIMPOR şirketini aldı. 2009'da Hasanoğlan öğütme tesisini klinker hattı ilavesi ile entegre fabrikaya dönüştüren Votorantim, Cimpor Yibitaş'ı satın alarak Türkiye çimento sektörüne adım attı. 2017'de Sivas Çimento Fabrikası'nın açan Brezilyalı firmanın 40 bin çalışanı, 8.2 milyar dolar cirosu var.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. Belki daha uyguna gelir

Satsın Yozga tı
    Kesin bi alıcı çıkır.

İş var ki
    kiralama yapıyor,,halka açık şirkete iş vermiyor,2 ay 3 ay sürekli kapatıyor.Türkiyedeki faaliyetlerini nasıl büyütüyor o zaman.?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8. Arkadaşlar,gelen KAP çok önemli. Saha ruhsatlarının devir meselesi çok zor bir süreçtir. enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı nezdinde MAPEG (Maden ve Petrol Gn Müdürlüğü) 'de işlemler detaylı ve titiz çalışmalarla ele alınıyor. Aylar süren şirket incelemeleri var. Ve kalker sahası büyük ihtimalle birkaç milyon USD karşılığı devrediliyor.İnşallah bu da öyle bir devir olur ve 2021 yılı kârı için güzel bir etki yapar. Ve eğer bu parayı sermayeye koyacağız derse işte o zaman büyük bayramı yaşarız. Allah'a emanet olunuz.

Sayfa 448/491 İlkİlk ... 348398438446447448449450458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •