Sayfa 406/491 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

Bu hissede sadece bölünecek mantığıyla hisseye dalmak baya cesaret işiydi, giren arkadaşları kutluyorum. Hisse zarar açıkladı ve büyük ihtimal iki yıl daha zarar veya başa baş bilanço açıklayacak gibi duruyor. Bir dünyada borsaya kote olmamış hissesi mevcut. Bu hisselerin sonu gelmeden hareket etmeyecektir diye düşünüyorum. bir rüzgarla arkasına alıp alttan alınan mallar üstten boşaldı gibi. Genelde 2200-3600 lerde yıllık bir hareketi mevcuttu. Bu defa farklı oldu gibi duruyor. Herkesin gönlüne göre versin. İnşallah kazanırsınız veya kazananlar arasındasınız dır.

2. Hareket bandı doğru bu sefer yukarıdan yaptı.Tek bekelnti o değil tabi.Şirket bir laç defa el değiştirmiş.Fabrika eski ve ana ortağın ülkemizde başka fabrikalarıda mevcut hemde sıfır.Zarar açıklaması sermaye yeterliliği açısından sıkıntı yaratır ve arttırım için zorlar.Hemde öyle böyle bir oranla değil.Tekniksel olarak yarın hacim ile söndü döndü dönmedi arkadaşlar için üzülğrüm.Maliyetli olanlar var çünki.

3. 1- 2009-2010 idi sanırım; tuhaf bir hisle Afyon almıştım. O zamandan beri borsada hisse alıp satmayı değil,yatırımcı olmayı öğrendim. Afyon’un o muhteşem bedelsiz sermayesini yakaladım.Uzun süre bekleyip 2016 sonlarında Gerel’e girdim,güzel para kazandım.. 2018 de ilk yükseliş sonrası düşüşü kollayıp Kalkınma’ya girdim.Beklediğimden iyi kar elde ettim. Çok sık hisse değiştiren biri değilim. Bu sene de yüklü YBTAS aldım. Beklentilerime binaen birkaç yıl elimde tutacağım.

4. 2- YBTAS’a girme nedenim sadece sermaye-geçmiş yıl karları ilişkisi değil. Bilançosunda Maddi Duran Varlıklar kalemi rakamına bakın. 93 milyon TL.. Kredi borcu yok. Tertemiz bir bilançosu var. İki haftada tavan tavan gitsin, satıp çıkayım hissesi değil bu. Sadece kendi görüşlerimdir,kimseye al-sat yatırım tavsiyesi değildir arkadaşlar...

5. son durum ne arkadaşlar

6. 5826

10 eşleşen
    19 satışta bekleyen

7. son durum

ara ara atsanız arkadaşlar

8. 5826

11 eşleşen
    16 satışta bekleyen

Sayfa 406/491 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri