Sayfa 446/491 İlkİlk ... 346396436444445446447448456 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Twıttırdaki Üstad ya da Üstad kılıklılardan hiçbiri ybtaştan bahsetmiyor. Eminim herhangi biri bahsetse 30 yıl önceki sermayeli bu şirket fiyat olarak nereye gider düşünmek lazım.inanın borsada işlem yapan kişilerin yüzde 99 u bu hisseyi bilmiyor. Bilse yatırımcılar ybtaşı 1999-2000 Li yıllarda Afyon çimentonun da sermayesinin 100.000 TL olduğunu sermaye arttırdığında nereye fiyatın gittiğini araştırsa Şu an geçmiş Afyon dan daha fazla Bedelsiz olduğunu bilse tavan serileri başlar. Borsa tarihinin üzerinde en çok bedelsiz olan hissesi.bu arada SPK yüzde beşin altında olan hisselere geçen ay bülteninde bi ayar verdiği gibi Sermayesi az şirketlere de bi ayar verir yüksektin diyebilir diye düşünüyorum. Zira burası İsviçre Norveç değil Türkiye . Kısaca enflasyon var ülkede enflasyon muhasebesi var. Bu sermaye bu yılda OLMAAAZ. Olamaz.borsanın bomba hissesi kanımca inşallah elimizde değil olması gerektiği gibi yukarıya patlar. Yazdıklarım ky görüşümdür.yt değildir.

2. Bu zamanda para yı bulursunuz!Ama Ömer bey gibi adamları zor bulursunuz kıymetini bilmek lazım, yıpratmamak lazım kırmamak lazım..Selam olsun Adamın kıymetini bilenlere..

3.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Bu zamanda para yı bulursunuz!Ama Ömer bey gibi adamları zor bulursunuz kıymetini bilmek lazım, yıpratmamak lazım kırmamak lazım..Selam olsun Adamın kıymetini bilenlere..
    Hemşerim bunu benim için mi yazdın? Ömer diye başkası yok, üstüme aldım.. Allah razı olsun güzel sözlerin için. Allah hepimizden razı olsun. Mutlu ettin beni

4. Arkadaşlar hissemiz çok iyi durumda. Bedelsiz gelse..Özsermayedeki %120,000 (YÜZDE YÜZYİRMİBİN) potansiyeli bir açıklasa...

5. Çeşitli platformlarda YBTAS artık dile getirilmeye başlanmış. Dikkat çekiyoruz. Ve içimde yakın zamanda şu sermaye için birşeyler olacak gibi bir his var arkadaşlar. Burayı da çok boş bırakıyoruz olmuyor böyle.

6. Arkadaşlar hayatta mıyız

7. Hayattayız.Hisse yatıyor bizde yatıyoruz.
    Başlarız artık bu kadar yatmak yeter sanırım.

8. Bu kadar hacim neyin nesi

Sayfa 446/491 İlkİlk ... 346396436444445446447448456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •