Sayfa 165/491 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    2850 tl = 1 lot yapıyor
    2 lot almak isterseniz 5700 lira ödemek gerekiyor son kapanış durumuna göre bunun haricinde adet olarak almak ve satmak mümkün değil, onun için birçok küçük yatırımcının alabileceği değerin üstünde bir fiyat olması nedeniyle yatırımcılar genelde uzak durur bu fiyatlardaki hisslerden. (Bu daha önce işkur, işbtr de de yaşanmıştı, 2-3 binlerden hissemi alınır veya 7-8 binlerden hissemi alınır serzenişleri olmuştu.)

Burada yanlış anlaşılma olmaması için ben kayıt yaptıran kişilerden örnek vermiştim kap haberlerinden kişide 0,933 olarak görünen hisse adeti 1000 olmadığı için 1 lota tekabül etmiyor bu nedenle satım yapamadığı için mağdur oluyor, bu mağduriyetlerin giderilmesi için çalışma yapılması gerekliliği ortadadır. Ayrıca baş ağrıtacak bir durumda değil, maksat bilgi paylaşımı olması ve iyi kazanç getirebilecek hisseleri bulmaya çalışmakla ilgili, olur olmaz o ayrı mesele. Yakalayabilirsek ne ala, nasip artık geriside, bil mukabele saygılar dilerim bende size
    Teşekkür ederim kıymetli bilgi paylaşımlarınız için kazanclariniz bereketli olsun hayırlı akşamlar

2. Syn windowsup iyi bir noktayı öne çıkarmış bu hisseler günde 5 defa işlem görüyor, gerçi bu piyasa öncesi işlem formuna gelen kişi elbette bunu biliyordur, diye düşünülüyor ayrıca alım sırasında da zaten işlem yaptığınız kurum gerekli uyarıda bulunuyor bunların anlık satılmadığı ile ilgili olarak. Burası kimsenin birbirine hisse alım satımı ile ilgili mal yıkabileceği bir işlem hacmine sahip bir yer değildir, gün içi 5 işlemi vardır, zaten hisse sayıları da bellidir. Beklentiler bellidir. Alayım hisseyi 5 - 10 günde yada birkaç ayda şöyle iyi bir karla satarım düşüncesi bu PÖİP hisseleri için uygun olmayabilir bunun ayrıca dikkat edilmesi önemlidir. İşkur,işatr ve işbtr hisseleri gibi gün içinde 5 defa işlem görmektedir. Ayrıca özelden bir arkadaşla yazışmalarına herhalde ilgili arkadaş cevap verirse uygun olur, gerek görürse tabikide.
    Bu hisseler zaten birilerinde duruyor illa alınacak yada satılacak diye bir durum söz konusu olmamalıdır, serbest piyasa isteyen istediği hisseyi alır, isteyen satar. Hangi hisse sayfasına giderseniz gidin almak veya satmakla alakalı veriler bulabilirsiniz, bazısının satma sebebi diğerinin alma sebebi olabilir buda normaldir. Ytd. hayırlı akşamlar
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku

satan ve alanlar
    2 aralıktan itibaren yapılan işlemler, alışlar daha toplu.
    cuma günü olan işlemleri de ekleyeyim

satan

alan

Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

İşbir de umduğumu bulamadım ama yibitaş işçi birliği taş gibi hisse bu arada

5. Kısır bir tartışma içindesiniz.Herkez haklı ewt haklısınız şirket köklü masa sandalye değil.Yedekler güzel ana ortaktan alacaklı üzerinde güzel bedelsiz.Karşı tez işlem piyasası dandik hersene kar eden daha güzel sanayi şirketleri var.İşin özü yaklaşık 3 belki 4 yıldır bu hisselerdeyim ara ara çıkmışlığım var ama hep yanlış zamanlamadan,cahilliklten,işbilmezlik ten deyin geri buralara döndüğümde hep elimdeki lotlar azalmıştı.Bu arad yonga evt güzeldi ve ben 200 maliyetle oradaydım.Bence haklı olduğunuz tartışmaları uzatmayın

6. Bak hocam 1lot 2850 tl dir.Yarım lot alım yada 1500 liralık alım olmaz.Kap haberlerindei 0.90 0.85 gibi rakkamların olayı başka oraya takılma.Sen 1 lot alırsın.Sana tavsiyem PÖİP İŞLEMLERİ ile ilgi aracı kurumunu ara detaylı bilgi al akabinde sözleşmende bu piyasa için bir bölüm olmalı orayıda onaylaman lazım.Sen kurumu ara bu pöip ayrı bi dünya.Sonra sıkıntı yaşarsın.4 yıldır PÖİP te işlem yaparım.1 lot satış ile dip yada tavan gördüm.O sebepten yetkililerden bilgi alman daha hayrına.

7. GNR 22 yukardaki açıklama sizeydi.Birde hiç bir aracı kurum bu hisseleri önermez.Öneremez.Siz sadece Pöip hakkında bilgi alın.

8. Yakamoz a da paylaşımları için ayriyetten teşekkür ederim.

Sayfa 165/491 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •