Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 35 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GRSEL - Gür-Sel Turizm Taşımacılık ve Servis Tic A.Ş.

1. Şaka gibi ya 717 liralık mal gelmis millet panikleyip tabana kitletti kağıdı Allah akıl fikir versin... Ben bekliyorum en fazla zararına satarim.

2.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Benim için yeni halka arzlar bitmiştir. Full eşit halka arzda 200 lira kar görüpte bu kadar mal satan korkak ky olduğu sürece hiçbir yere varılmaz.
    Halka arzlarda 2, bilemedin 3 tavan. Sonrası fazla beklentiye girmemek lazım. Ky o kadar belirleyici değil. 2 aracı kurum, biri sanırım piramit, dağıttı tahtayı. Önümüzdeki halka arzlar için satıyor olabilirler. Ondan da iki tavan alırız mantığıyla yapıyorlarsa aslında akıllıca bir taktik.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3. başarısız bir halka arz daha ya ben anlamıyorum borsaya yeni girmişsiniz şirketinizi çöp ediyorsunuz!!!
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

4. ky sahip çıkamadı ki.
    2 taban eşit arz bu kadar hızlı çok şaşırtıcı.

5. Ky dediğin herkes dalmış 5-10 hesapla eli titriyor heriflerin, didisinin didisina hesap açarsan kimse elinde tutmaz kağıdı,önceden herkes 300-500 liralık hissesi var diye gerçekten bakmıyordu tahtaya bile ama işin rengi değişince böyle fiyaskolar başladı,iki seanstir tepki bile veremedi grsel de ayrı bir dalavere var ya yarın da izleyelim bu info ne yapmak nereye varmak istiyor

6. İnfo ne istiyor malı küçük yatırımcıya kitlemek istiyor ne isteyecek başka

artık küçük yatırımcı 2 tavanda veya 3 tavanda satıyor çıkıyor bunu görenler kağıda hareket getirerek taban veya tavan çizerek geri gelmesini istiyorlar gidenlerin ama bir çoğu gelmiyor kendi aralarında al takke ver külah oluyor

7. ele verdiler ne tebkisi ???????????

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •