Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 49 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GZNMI - Gezinomi Seyahat Turizm Tic A.Ş.

1. Tek kurumdan arz yapma gerekçeleri neydi yada amaçları neydi . Şimdide ilgi çekmek için amuda kalkiyorlar ama yemezler bir lot almadım almamda ,kontrolmatik ve selva dan da almadım almayacağım adam gibi halka arz yapmadıkları sürece almayacağım isterse elli kat yüz kat artsın. Yakında halka arzı yurtdışındaki araci kurumdan yaparlar hatta uzaya aracı kurum açarlar oradan yaparlar
     Alıntı Originally Posted by Seiko299 Yazıyı Oku
    Kimse ilgi göstermemiş sanırım buna

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Para sadece oransal dağıtımlarda var onu anladım

Sabah satayım dedim tavandan alttan alırım dedim elim gitmedi çünkü satıp alttan alabilir miyim ya satıp direkt tavana yapışırsa ve ben malsız kalırsam korkusu sorunsalı sonucunda beklemeyi seçtim

Ekrana bakmıyorum bile bu takas yeter
    Son düzenleme : mavideniz000; 17-03-2022 saat: 14:25.

Penta fonlar alınca önce 1 e 3 yaptı biraz dinlendi sonra 1 e 3 daha yaptı sonra %35 düştü sonra 1e 3 yaptı

32 den 98 e
    92 den 253 e
    %35 düştü 172 den 495 sonra kâr satışları her şey 7 ayda oldu
    Umarım aynı yolu izler savaş durursa yazdan önce güzel olacak umudum var fonlar yerinde durursa bu çok önemli kimseyi etkilemek amacım değil

Piyasada mal çok az bugün en çok alan bofa

Satan malsız kalır penta dan sonraki en kurnazca halka arz
    200000 kişi ile aynı hissede olacağıma fonlar + 5000 kişinin olduğu hissede olurum kafam rahat

8. Suan dolasimda % kaçı var acaba. Az alım olsa tavan yapabilir az lotu varsa

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •