Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
Arama sonucu : 49 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GZNMI - Gezinomi Seyahat Turizm Tic A.Ş.

Günlük uzun düşeni kırdı sadece sabır 21.96 dan alıp defalarca sattım 47200 TL 142000 oldu sonra bazen al sat yaptım verdiğinden aldı ama bu tahtada potansiyel var onların milyonları burada

Pkent te bakınca bu tahtanın geleceğini görüyorum pkent olmaz ama ona yakın performans sergiler umarım.yanılmam bizler küçük orta ölçekli yatırımcılarız dikkatli olmalıyız Allah hayırlısını versin

Al sat yapayım dedim bu inbeler beni malsız bırakacak

A1 ve info yüklü mal sattı ama gedik 240000 adet ile karşılık verdi aynı kişiler mi tam şeytan bunlar

Lanet olsun size

spek hızlı biri:=) tavan kokusu alıyorum...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    geçen hafta sonu gelen habere göre otel alacakmış doğru mu alabilir mi yada alacaksa bunun için sermaye artışı felan yapar mı bedelli felan patron baya agresfi büyüme yapmış genç yaşında hisseyi yeni takibe başladım neler olur inceleyeceğim halka arzda show yapmış ama bakalım ne olacak
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

ne yapacak görecegiz...
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Mustafa Kemal Atatürk

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •