Sayfa 838/857 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848 ... SonSon
Arama sonucu : 6852 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    28700 ler var bende ama inş orası tutar
    Oralari teknik açıdan bilmem ama bir şekilde tutmalilar. Petrol 85 e düştü!
    Enflasyonun baş sebebi petrol, enerji ve çeşitli emtialardaki fiyat artışlarıydi. Özellikle petroldeki bu düşüş enflasyonun yumuşamasını sağlaması gerek.
    Faizi artırıp dolari güçlendirip, petrol düşüşü sebepli diğer para birimleri karşında petrolden yine kar yazacak abd.
    Çok ilginç enflasyon beklentisi nasıl yüksek oluyor, zaten faizi de arttırdı. Ytd

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,275
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Gözünü kaçırarak kurtulsmassin, bence azıcık kıs öyle bak ya da tek gözle bak. 😊
    Active hc orada bir dip bekliyorum dediydi, acaba neredeydi. Ytd
    Dediğim yerlere geldi, Buralardan tepki vermesi lazım.

çizgileri zamanında çekmiştim. Kapanış çizgisine bakarmısınız beyaz destek tredn çizgisine
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,275
     Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    Bereketini gör
    Bu arada iş pay vadelide kapanmaya devam ediyor
    dünkü işlemler

iş yeni vadeye taşıyor shortları,deniz longları taşımış

tüm işlemler
    Fortis Fortuna Adiuvat

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,275
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ariston arkadaşa teşekkurler, güzel paylaşım.
    çağrı tekrar 616 milyona çıkmış, tskb şeker ve isgyo da zararlar sürüyor
    Fortis Fortuna Adiuvat

5.  Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    Dediğim yerlere geldi, Buralardan tepki vermesi lazım.

çizgileri zamanında çekmiştim. Kapanış çizgisine bakarmısınız beyaz destek tredn çizgisine
    Hay o ağzın, çizgileri çeken parmaklarınla bal yesin.
    P.tesi endeks Dow un etkisi ile eksi akşamda Dow'un tepkisi olursa artı olur muyuz sence ya da salı sabahı?
    Şimdi diyecen Dow ile alakamız yok ama dolar bazlı endekse bakarsak gayette var beya.. ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Oralari teknik açıdan bilmem ama bir şekilde tutmalilar. Petrol 85 e düştü!
    Enflasyonun baş sebebi petrol, enerji ve çeşitli emtialardaki fiyat artışlarıydi. Özellikle petroldeki bu düşüş enflasyonun yumuşamasını sağlaması gerek.
    Faizi artırıp dolari güçlendirip, petrol düşüşü sebepli diğer para birimleri karşında petrolden yine kar yazacak abd.
    Çok ilginç enflasyon beklentisi nasıl yüksek oluyor, zaten faizi de arttırdı. Ytd
    Active hc arttırılmış suni faiz ile düşürülen petrol ile enflasyonun düşüş olması gerekmesi hakkındaki düşüncen nedir abd için?

Adamlar petrolü ithal ediyor ucuzdan stoklayabiliyor (parasının diğer para birimlerine karşı gücü sebepli)! İsterse de ihraç edebilir tabi ihraç etmez kendi rezervlerini tüketmemek için. Ytd

7. Tam olarak ne yapılmaya çalışılıyor dünyada son İran'daki rejim akabinde Rusya'nın seferber olma durumu ile Rusları öncelikle Türkiye'ye sonra da diğer ülkelere kışkırtarak yaydirma düşüncesi!
    Tıpkı Ukraynaya yaptığı gibi, bombalandiklari için kacmiyorlar, kaçmaları için bombalaniyorlar..
    Oysaki pandemi sürecinde Rusya Rus vatandaşlarina ülkenize geri dönün çağrısı yapmıştı. Şimdi niye koyveriyor... İlginç gerçekten, bunun ucu bize kadar dokunmaz umarım.. ytd

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,275
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hay o ağzın, çizgileri çeken parmaklarınla bal yesin.
    P.tesi endeks Dow un etkisi ile eksi akşamda Dow'un tepkisi olursa artı olur muyuz sence ya da salı sabahı?
    Şimdi diyecen Dow ile alakamız yok ama dolar bazlı endekse bakarsak gayette var beya.. ytd
    Benim düşüncem ptesi Dow un aksine yükseliriz. Dışarısı kotu iken pek korkmam. Dışarısı iyiyken asıl korkmak lazım.
    Zaten bu düşüşün bir tepkisi yukarı olur dow da. şimdi olacakları soyle tahmn ediyorum. pandemi pandemi dediler bizimkiler takmadı sonra cart diye aaa pandemi varmış dedik. şimdi de resesyon resesyon diyorlar, bizimkiler yok yaw ne alaka avrupa kapalı biz para basacağız diyorlar. ama o zaman da bir cart formasyonu olacak. ytd
    Fortis Fortuna Adiuvat

Sayfa 838/857 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •