Sayfa 782/782 İlkİlk ... 282682732772780781782
Arama sonucu : 6251 madde; 6,249 - 6,251 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. bunlar tam bir mezar soyucu ellerinde kazma kürek acaba hangi meftanın agzında altın diş kalmıştır onları çekiverelim dercesine pislik ve puştluk peşindeler endeks giderken kıçlarında mıknatıs vamış gibi sabit dur oyalan endeks hafiften kırmızı olunca bunlar kıpkırmızı lütfedibde şu kıçlarındaki mıknatısları bir temizletseler rahat duracaklar ama nerde bazan bankof yapıkredi veya digerlerinden bunların tezgahını bozan robotçular da kendi dertlerine düşmüşler o yüzden vur abalıya yapıp canımızı okuyacak deyyuslar ve okuyorlar da. şişenin dibine kadar da vuracaklar galiba
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış

2. Sayın mercek2 en ilginç olan da boschfrenle tam bir ekürü oldular. Birbiriyle hiç ters gitmiyorlar. Uzun zamandır yapıştılar birbirine. Artık kim kimin peşine takıldı bilmiyorum ama ikisi düşüyor ikisi çıkıyor.
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bunlar tam bir mezar soyucu ellerinde kazma kürek acaba hangi meftanın agzında altın diş kalmıştır onları çekiverelim dercesine pislik ve puştluk peşindeler endeks giderken kıçlarında mıknatıs vamış gibi sabit dur oyalan endeks hafiften kırmızı olunca bunlar kıpkırmızı lütfedibde şu kıçlarındaki mıknatısları bir temizletseler rahat duracaklar ama nerde bazan bankof yapıkredi veya digerlerinden bunların tezgahını bozan robotçular da kendi dertlerine düşmüşler o yüzden vur abalıya yapıp canımızı okuyacak deyyuslar ve okuyorlar da. şişenin dibine kadar da vuracaklar galiba
    CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ara sıra istatistik paylaşıyorum. 1 temmuz itibariyle bist 100'de en çok kazandıranlar sıralandığında 96 kağıt prim yapmış. % 122 ile vakıfbank'ı zoren, şekerbank ve migros takip ediyor. Listenin sonunda, yani 96. sırada % 0,34 primle bizim şerefli kağıt duruyor. Bu dönemde sadece dört kağıt (-) gitmiş. Bu kağıtta resmen sistematik işkence var. Hiç bir mekanik alet kullanmadan yatırımcının burnundan nasıl getirilir, nasıl zıvanadan çıkartılır en iyi örnek. Merak ediyorum neden bu şekilde hareket ediyor, Oyuncunun/oyuncuların düşüncesi ne, neyi amaçlıyorlar? Gerçekten çok bilmek istiyorum.

Sayfa 782/782 İlkİlk ... 282682732772780781782

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •