Sayfa 13/103 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 824 madde; 97 - 104 arası.

Konu: YONGA - Yonga Mobilya

1. Son dakkaya kadar alış var imajı vermişler bu satıştaki 180 de silebilirler en azından öyle umarım.Taban yapmaz ise sıkıntı yok derim.

2.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Son dakkaya kadar alış var imajı vermişler bu satıştaki 180 de silebilirler en azından öyle umarım.Taban yapmaz ise sıkıntı yok derim.
    Viking kardeşim hisse yıllardır 200 tllerdeymiş,sen de bunu taşımışsın.....Hisse 5 e katlamış,sen ise satmamışsın.....Gerçekten kumar oynamışsın......Bana göre hala 3000-5000 tl olabilir ama bu riske ne gerek var?Ya bir de tekrar 200-300 tllere gelirse?

Bak burçelik bile eski fiyatla 30 tlden 300 tl oldu ama şimdi eski fiyatla 30 tlye düştü ve 4 senedir bu fiyatta.....!!!!

Bu hisseler sip te ,yani tam gün işlem görmesi zor.....Bilançoları da içaçıcı değil....Tarihi bir fırsat eline geçmiş,5 kat hissen yükselmiş ve hala dediklerine bak.....Yazık abicim,yazık.....!!!!

Tabii ki her karar insanın kendisinin.....Ben niye sattım dersen % 20 kar yeter dedim ,daha doğrusu 1000 tl psikolojik direnci kırmasını bekledim....!!!!

Ama belli de olmaz bugün tavan kapatır ama senin bu kadar kumar oynaman senin için hiç de iyi değil....!!!!

Bakma sen afyona....Afyon hem sabancılara geçti hem de arazisi hikayesi vardı..Karlılığı da olduğu için fiyatı çok düşmedi..!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Yongacı arkadaşlar eşleşme 241 lot 1052.30 dan ve de almak için bekleyen 41 lot....Tavan ise 1053.80 tl....!!!!

Tam karar anı......Tamam mı ,devam mı diye.....Ya burdan aşağıya döner ya da tavan kapatır yine....!!!!
    27 lotla 900 açtı 877,40 ta 15 lot alış senin mi

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. Yonga 13:55 te 950 den 27 lot işlem geçti....Bekleyen de 191 lot idi...!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    27 lotla 900 açtı 877,40 ta 15 lot alış senin mi

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Bu fiyattan alış girmem...... Düşüş durup ilk yeşil kapattığında alırım veya 1000 tl kırılınca.....!!!!

6. Tebrikler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Olaya kar realizasyonu olarak bakıyorum.Bugün 850 den aşağısı olmaz ise yarın stabil pazartesi yukarı döner.Her seans tavan olmaz dinlenme lazım realizasyon lazım süreç uzun toplantısı var spk onayı var bakalım baya bekleyeceğim sanırım burada.

8. Tavsiyen için teşekkürler benim bahsettiğim senelrede afyon sabancı da değildi kimindi hatırlamıyorum bana kumarbaz demişsin valla çok güldüm inan güldüm niye biliyormusun beyaz filo alıyorsun sonra bana kumarbaz diyorsun ikimizde kumar oynuyoruz farkı ayrı masalara oturmuşuz üç beş sene evvel 1 tl altı olan hisse 120 tl olmuş yani yonga dan hesaplar isek 30 bin tl olmuş yonga ama hala alman gibi.Sevdim seni rulete devam
     Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Viking kardeşim hisse yıllardır 200 tllerdeymiş,sen de bunu taşımışsın.....Hisse 5 e katlamış,sen ise satmamışsın.....Gerçekten kumar oynamışsın......Bana göre hala 3000-5000 tl olabilir ama bu riske ne gerek var?Ya bir de tekrar 200-300 tllere gelirse?

Bak burçelik bile eski fiyatla 30 tlden 300 tl oldu ama şimdi eski fiyatla 30 tlye düştü ve 4 senedir bu fiyatta.....!!!!

Bu hisseler sip te ,yani tam gün işlem görmesi zor.....Bilançoları da içaçıcı değil....Tarihi bir fırsat eline geçmiş,5 kat hissen yükselmiş ve hala dediklerine bak.....Yazık abicim,yazık.....!!!!

Tabii ki her karar insanın kendisinin.....Ben niye sattım dersen % 20 kar yeter dedim ,daha doğrusu 1000 tl psikolojik direnci kırmasını bekledim....!!!!

Ama belli de olmaz bugün tavan kapatır ama senin bu kadar kumar oynaman senin için hiç de iyi değil....!!!!

Bakma sen afyona....Afyon hem sabancılara geçti hem de arazisi hikayesi vardı..Karlılığı da olduğu için fiyatı çok düşmedi..!!!!

Sayfa 13/103 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •