Sayfa 43/103 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 824 madde; 337 - 344 arası.

Konu: YONGA - Yonga Mobilya

1. 1400 e düştü....!!!

Tutar,Tutmaz attıkların bundan sonra.....!!!

2. 1301 den geçti....!!!

3. Alış yazanlar vardı yok şöyle yazdım yok böyle alacam.🙄kimin ne yaptığı belli değil hava gazı devam.

4. Yongada dağ fare doğurmuştur.Benim kanaatim tabiiki bu.Bu oranda bir bedelsiz açıkla.Bilanço kötü demeyin hepsi hepsi 500 bin zarar.Aklıma trk gelen olay ise tahtanın sahipsiz oluşu.Bir ara birileri geldi ama onlarda kısa soluklu vur kaççılardı.Ortada toplanabilecek kadar hisse yok.Gerçi daha grnel kurul tarihi açıklanmadı ama mart ayında olur.

5. Bu arada sermaye arttırım işleminden sonrada bi şey olmaz.Aha ben burdayım AMA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.Nedeni basit sahşpsiz tahta tek beklenti sermaye arttırımı o da kallavisi oldu.Eee kasada fazla para kalmadı 2.bir arttırım için.Yani beklenti bitmiş olur.Ama insan oğlu beklenti bulur aslında var.O nu daha sonra brlirteceğim.

6. Biri bilançoyu yeni görmüş ondan sattı sanırım çoktan söyledi zaten zarar diye yanlış bilmiyosam bu yıllık ilk zararı alanada helal olsun sabah sabah 50 lot kaptı

7. Pazarcı esanfı bağırır PARAM OLSA BEN ALSAMMMMM

8. Acaba Denizli il özel idaresi elindeki hisseleri arttırım sonunda satarmı.Malum bu tip şirketlerde karar almak zor oluyor ortaklık yapısı itabarı ile.Zamanında van et vardı.VanÖ.İ.İ nin payı vardı Galip bir anda aldı sonrasını hatırlayan hatırlar artık.Dedikya insanda beklenti bitmez.Bak sabah sabah aklıma geldi.

Sayfa 43/103 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •