Sayfa 45/103 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon
Arama sonucu : 824 madde; 353 - 360 arası.

Konu: YONGA - Yonga Mobilya

1. İşbir mi yonga mı?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Hay maşallah,1450 den geçti........!!!!!

3. Dediğim gibi biri bilancodan korkup satmış 50 lotu yaxık oldu neyse yeni gelen hoşgeldi

4.  Alıntı Originally Posted by mesutctn Yazıyı Oku
    İşbir mi yonga mı?

Orta vade duracaksan buyur yongaya

5.  Alıntı Originally Posted by mesutctn Yazıyı Oku
    İşbir mi yonga mı?

Tabii ki şu prosedürde YONGA......!!!!

Spek köküne kadar girmiş....!!!!

İŞBİR in her hikayesi aynen duruyor.....YONGANIN başka hikayesi kalmayacak bundan sonra......Mutlaka pazarlamak zorunda.....!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by tutar Yazıyı Oku
    Dediğim gibi biri bilancodan korkup satmış 50 lotu yaxık oldu neyse yeni gelen hoşgeldi
    Kendi alıyor,kendi satıyor....Grafik yapıyor.....Gelen alsın diye indiriyor,kaldırıyor.....Hergün 3-5 lotu pazarlamanın derdinde....!!!

Ben bu YONGA nın 2500-3000 tlsine kadar beklerim.....Kağıt operasyon yiyor resmen.....!!!

AMA 4 lotla sadece......Çoğunluğu bana allerji yapar.....!!!

7.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Normal şartlarda 6 bin bile olurdu.Ama bi terslik var bu işte.Aman ha 2 gün sonra niyr 6 olmadı diye bana gelmeyin.Sadece geçmişe dayalı tahmin.
    Yapmayın be arkadaşlar.Siz neyin hayalindesiniz.Yok dörtbin yok altıbin uç uç böceğim...Çıkma sebebi bedelsiz. Eskisi gibi bedelsizlere rağbet de yok.Bu hisse sığ olduğu için hızlı ve sert çıktı.Peki bedelsizden başka herhangi bir iş yatırımı,karı,satışı var mı ki gitsin olsa dahi uçuk fiyatlara gitmez.Ya terse dönerse ne olacak bu fiyatlardan alan kişiler.Beyaz 2lerden gitti 120 lere ama bakın o hissede kaç kişi var ve hisseyi o seviyelere getiren kim. 2 lerden 10 lardan alıpta bu seviyelere kadar bekleten kaç kişi var.Siz siz olun fazla gaza gelmeyin.Tercih kendinizin.Kazanmak çok zor ama kaybetmek an meselesi.Umarım herkes karla çıkar.Bol kazançlar
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

8.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Yapmayın be arkadaşlar.Siz neyin hayalindesiniz.Yok dörtbin yok altıbin uç uç böceğim...Çıkma sebebi bedelsiz. Eskisi gibi bedelsizlere rağbet de yok.Bu hisse sığ olduğu için hızlı ve sert çıktı.Peki bedelsizden başka herhangi bir iş yatırımı,karı,satışı var mı ki gitsin olsa dahi uçuk fiyatlara gitmez.Ya terse dönerse ne olacak bu fiyatlardan alan kişiler.Beyaz 2lerden gitti 120 lere ama bakın o hissede kaç kişi var ve hisseyi o seviyelere getiren kim. 2 lerden 10 lardan alıpta bu seviyelere kadar bekleten kaç kişi var.Siz siz olun fazla gaza gelmeyin.Tercih kendinizin.Kazanmak çok zor ama kaybetmek an meselesi.Umarım herkes karla çıkar.Bol kazançlar
    Abi boşver millet fantezi olsun diye 1 lot alsın......Ben 4 lot aldım......Beyaz 170 kapattı bak....Sanki beyazı biri mi alacak 20 tlye düşse?

Kredi kağıdı olarak kullanacaklar........!!!

YONGA da OSTİM gibi NORMAL pazara geçecekse kredi kağıdı olarak kullanırlar......KENT ,İZOCAM ın ederi ne ki? Ama düşmediler hiç.......Çünkü KREDİ kağıdı olarak kullanıyor SPEKleeri.......!!!!

Ben alın -satın demem....!!!

Ben aldığımı söylüyorum:4 lot........!!!!!

Sayfa 45/103 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •