Sayfa 52/103 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 824 madde; 409 - 416 arası.

Konu: YONGA - Yonga Mobilya

1. Sayın forumdaş büyüklerime faydalı olma duygu ve düşünceleriyle.
    Not:Yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

http://www.directupload.net/file/d/5...bt7zju_jpg.htm

2. Burdan ne anladık.Bu kadar işlemi kim yaptı.

3. bence yonga ve yibitaşın speği aynı.baktı millet yongaya geliyor.cuma yibitaşı tavan yaptı bunu yapmadı.millet satsın yibitaşa gitsin orada bağlayayım diye düşünüyor.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Burdan ne anladık.Bu kadar işlemi kim yaptı.
    Hesap ortada adam giriyor bir tavan sonra satıyor bukadar yeter bana diyor hissenin dip fiyatı belli arkadaş ve genelkurulada az kaldı bu HİSSEYE GİRECEK ARKADAŞLARA SESLENİYORUM BU HİSSEYE GİRECEKSENİZ 2 tavanda satmayın BEKLEYİN BEDELSİZİ TAHMİN EDEMEYECEGİNİZ KADAR KAZANIN

5. Bölünme olduktan sonra niye gitsin.Benim bildiğim beklenti alınır.Beklenti bitmiş olacak.Başka ne beklentisi varki.

6.  Alıntı Originally Posted by tutar Yazıyı Oku
    Hesap ortada adam giriyor bir tavan sonra satıyor bukadar yeter bana diyor hissenin dip fiyatı belli arkadaş ve genelkurulada az kaldı bu HİSSEYE GİRECEK ARKADAŞLARA SESLENİYORUM BU HİSSEYE GİRECEKSENİZ 2 tavanda satmayın BEKLEYİN BEDELSİZİ TAHMİN EDEMEYECEGİNİZ KADAR KAZANIN
    Sayın tutar abi, babamdan aldığım harçlıklardan biriktirdiğim parayla 1 lot yonga mobilya hissesi aldım. Bedelsiz bölünme sonrası kaç lotum olacak acaba? Şimdiden teşekkür ederim. ytd.

7. Ben söylim.79 tane şirket verecek 1 de sende oldu sana 80 tane.

8.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Ben söylim.79 tane şirket verecek 1 de sende oldu sana 80 tane.
    Çok teşekkür ederim.

Sayfa 52/103 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •