Sayfa 91/103 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
Arama sonucu : 824 madde; 721 - 728 arası.

Konu: YONGA - Yonga Mobilya

1. sadece bedelsiz beklentisiyle hisseye gir, harika. bence çok iyi bir strateji.
    sonra hisse neredeyse ilk fiyatında 8 kat artsın, %800. müthiş.
    la al kaç işte. sermaye artırımı yapmadı belki seneye de yapmayacak.
    bundan sonrasına nasıl cesaret edersin de kalırsın anlamıyorum. çakılacağı belliydi. yeni bir hikaye yaratmazlarsa da bir süre daha dibi görür.
    orada biz hazır bekliyor olacağız.
    sonra diyor ki patron bizi soyuyor. ya olum nasıl bir adamsınız 9 liradan 80 liraya çıkmış hissse, daha ne yapsın. düşünce de patron bizi soyuyor.
    devlet bize bakmiyir...
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

31 .08.2020 den bugüne ziraat yatırım 267536 lot almış 250000 mal devri olsa gerisi ky bu tahtada hickimse gelip de 250000 almaz alamaz

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Dönüş günü bugün olabilir yatırım tavsiyesi değildir.

Halka açıklığı epey artmış durumda acaba normal işlem görebilmesi için ne olması gerekiyor

5. Yatırım tavsiyesi değildir.

Borsada Tekbaşına14 saat önce

36.12 fibo(78.6%) şu anda 36.12 bu akşam tabanı bozup yukarı hareket başlamalı arkadaşlar bende de 2140 lot var 47.52 ortalamam var benimki temenni teknik analiz ne diyorsa onu yazdım tavan tavan demiyorum en azından 66 ya kadar bıraktığı gapları almalı

Bilin bakalım bunu investing de kim yazdı?

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Borsada Tekbaşına14 saat önce

36.12 fibo(78.6%) şu anda 36.12 bu akşam tabanı bozup yukarı hareket başlamalı arkadaşlar bende de 2140 lot var 47.52 ortalamam var benimki temenni teknik analiz ne diyorsa onu yazdım tavan tavan demiyorum en azından 66 ya kadar bıraktığı gapları almalı

Bilin bakalım bunu investing de kim yazdı?

Dün karanlık odada tabandan alım yaptım vermedi ve tavan çıktı. Oradan mesaj net verilmişti

İcbc 116000 lot sattı bugün. Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin payları

Sayfa 91/103 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •