Sayfa 92/103 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon
Arama sonucu : 824 madde; 729 - 736 arası.

Konu: YONGA - Yonga Mobilya

90K alıcıyı görünce hemen satış yapıyor

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Kapanış önemli. Bugün bist tatsız ve dalgalı.

3. Hocam derinlik eslesme yokki kim ne yapiyor belli değil twter da @SANTOR_ASLAN var Bir metin yazmis spk ya ve biste bende yazdım.Bi bakin ilgileenin derim.

Dün 09.55 te çok az alım fırsatı vererek güne başladı ama sonra 116K belediyenin satışı oldu bugün de 12.55 te tavan olurdu ama 10K belediyenin satışı oldu yukarıdaki gapları alması dileğiyle nasip artık

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Emnis bakıyorum en kral zamanında 6 lira olan tahta 48.28 vayyyy

Adamlar fiyata bakmadan satıyor muhtemel maliyetleri çok düşük hata yaptım bu hisseyi almakla artık orta uzun vadeci oldum

Büyükşehir ile patron mutlaka belirli bir fiyattan anlamışlardır parça parça satıyorlar

8. Yarın YONGA zamanı mı yoksa ! Bal var mı acep dipten girsek... Taban yaptı döndü dönecek mi yine

Sayfa 92/103 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •