Sayfa 1001/1007 İlkİlk ... 5019019519919991000100110021003 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 8,001 - 8,008 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Ahaaa. Iddia var dediler geldik. Yürü be reis ben senciyim
    Yazsın bi tahta zevkine bi dene ceton atıcam
    aşağı yada yukarı farketmez yeterki teknik şu tahtada al dedi yada teknik şu tahtada sat dedi desin yeterli. Sonucu hep beraber izleriz ilerleyen günlerde

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Abi TV ye çıkıp beni konustursunlar. VOB teminatları artırılmalı vatandaş uyarilmali. VOB YAPMAYİN. Bireysele yasak gelmeli

3. Bozkurt,
    sen yoncaya çağrı haberini bilmezken bu badem spor pozisyon alıyordu ,
    bak bakalım şirketlerin yönetimlerinde kimler var ,
    nebati bey ne diyor borsamız uçuyor
    kim uçuruyor yerli milli oyuncular ve makinalar.
    bunu eskiden yabancı ve aracı kurumlar yapıyordu sadece isimler değişti ve makinalar eklendi.
    FORMASYON AVCISI -53

4. Sindoma abi konumuzun dışına çıkıyorsun, teknik diye bişii var mı yok mu onu test edecez bir trader olarak

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. Enflasyonda Mayıs'da kaybedildi. Enflasyonun en tepesinde enflasyona endeksli tahvil vs çıkacakmış ama tutmaz deniyor. Sebze meyve ile enflasyon düşmez bence.

Bankalar daha yakın takip ediyor ekonomiyi, onlar ellerindeki enflasyona endeksli tahvilleri emekli fonlarına satmaya başlayınca tepe noktasına geldiğimizi anlarız.

Bence bu KKM de cortladı, eldeki dolar ne getiriyor ise o da aynısını getirir artık, orada tepe noktaya gelinince belki enflasyona dayalı ürünler çıkarılacak.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    manif arkadaşımız açmış...oraya doluşun...

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=53371

7. ISCTR nin KAP bildiriminde ödenmiş sermaye 10 milyar gözüküyor. Bölünme olmadı. Bir gariplik var.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1027984

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yazsın bi tahta zevkine bi dene ceton atıcam
    aşağı yada yukarı farketmez yeterki teknik şu tahtada al dedi yada teknik şu tahtada sat dedi desin yeterli. Sonucu hep beraber izleriz ilerleyen günlerde

bu kanalı takip et 2490 altı kaldığı sürece satta , kanalın içine girerse formasyon devam eder.
    yüksek frekanslı makinalar daha fazla bu ara tup un son 2 günlük hareketlerine bakarsan anlarsın.
    işte bu şablona göre tahtalar seçilip treda ediliyor bozkurt onlarda öyle yapıyor.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 1001/1007 İlkİlk ... 5019019519919991000100110021003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •