Sayfa 315/1007 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Zaytung haberi sandım gerçekmiş
    Yazık valla
    Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den yabancı yatırımcılara: “Bürokrasiyi alaşağı ederiz, arkamızda Cumhurbaşkanımız var rahat olun, mevzuatı da değiştiririz.â€
    Geçen aylarda ekonomist Cevdet Akçay TV'deydi. Biz yatırım için gelene her türlü kolaylığı yaparız vs dedikçe adamlar panik oluyor diyordu. Batı ile Doğu arasında yöntem, iletişim vs bir sürü sorun var.

AB'ye katılım sürecinde, adamlar burada rekabet var Türkiye ekonomisinin önce rekabet edecek seviyeye gelmesi lazım demişlerdi. Gerçi şimdi artık o tip şeylere bakmıyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. >>>>
    https://haberrus.ru/avrasya-haberler...e-geciyor.html

Kazakistan 'Süper Başkanlık' tan 'Güçlü Parlamento' sistemine geçiyor

Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev, ülkesinin mevcut "süper başkanlık" yönetim sistemini sonlandırarak parlamentosu güçlü cumhurbaşkanlığı sistemine geçeceğini duyurdu.

...

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. Pastada longcular diger de cogalmaya basladi

5. Short un lastiği koptu. Pala ile duşakabin de başbaşa kaldık. İncir yaprağı ile vaziyeti zor kurtardık.

2000 marjlı oynama ..
    233 ideal,gelirse..

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geçen aylarda ekonomist Cevdet Akçay TV'deydi. Biz yatırım için gelene her türlü kolaylığı yaparız vs dedikçe adamlar panik oluyor diyordu. Batı ile Doğu arasında yöntem, iletişim vs bir sürü sorun var.

AB'ye katılım sürecinde, adamlar burada rekabet var Türkiye ekonomisinin önce rekabet edecek seviyeye gelmesi lazım demişlerdi. Gerçi şimdi artık o tip şeylere bakmıyorlar.
    Bunun tersi de var.
    Yani yatırımcı "benim canımı sıkarsan seni yorarım "da demek bu aynı zamanda

8. iki tane üniversite olsun, biri burada şartlar zordur, zaten çoğu öğrenci dayanamıyor kaydını alıyor ancak yarısı mezun oluyor desin. Diğeri burada diploma garanti ödediğin para boşa gitmiyor bir şekilde bir bölümden diploma alabiliyorsun desin.

Gerçekten iddiası olanlar rekabetçi üniversiteye gider, bir süre sonra oradan mezunlar aranan adam olur, diğerinden mezun olan iyi öğrenciler ise olumsuz reputasyon nedeni ile iş bulmakta zorlanabilirler.

İlk başta Bilkent'de burslu burssuz ayrımı vardı işe başvuranlar Bilkent (Burslu) diye yazardı.

Sayfa 315/1007 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •