Sayfa 845/1007 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ben 1 e geleceğini düşünüyorum
    Olmaz diyemem.
    Hangi vade için öngörüyorsunuz?

Taşınan Açıklar da hayli artış var, GARAN EREGL THYAO HALKB PETKM TURSG VAKBN taşınmış,

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    euroya ne diyorsunuz 1,05

Rusya-Ukrayna savaşı uzadıkça eurusd 1 e gelebilir. Malum Avrupa yani euro etkileniyor savaştan.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. tırsaklıktan 2-3 puana kapadık longları...

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    tırsaklıktan 2-3 puana kapadık longları...
    küçük bir direnç geçsin tekrar alırsın

6. Bakalım papaz bugün de aynı pilavı yiyecek mi?

7. Garandaki arbitrajcılar ne zaman dağılır teorisi olan var mı ? Çağrının sonuna kadar devam mı yoksa

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Garandaki arbitrajcılar ne zaman dağılır teorisi olan var mı ? Çağrının sonuna kadar devam mı yoksa
    Satacak olan sondan bir gün önce satar, süre bitiminden sonra yükselmeye başlar diye düşünüyorum. BBVA'nın herpsini almaya niyeti yok çoğunluğu da ele geçirdi.

Ben Yapı Kredi dolayısı ile Koç Holding'i beğeniyorum şu an en geniş müşteri potansiyeline sahip banka. Koç Holding yükseldikçe likiditeyi artıyoruz diye satar ise o başka, Unicredit'ten ucuz aldıklarını satar bence. %51'den fazlasını banka sermayesi olarak bağlamak ahmakça olur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 845/1007 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •