Sayfa 312/1007 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: Viop XL

234 e çizgi çekti.. gelir 3 vakte kadar

kafayı bozuyor basıyor..ayar yok..sinirli

2. Putin zorlanmaya başlamış gibi.

>>>>
    16.48: "Onlara güçlü Rusya lazım değil. Ulusal çıkarlarımızdan vazgeçmemizi istiyorlar. Rusya'yı zayıf, bağımlı ülke haline getirmek istiuyorlar. 90'ların başında bunu başaramadılar, bugün de başaramayacaklar. Beşinci kol faaliyetleriyle, içerideki destekçileriyle, hainleri destekleyerek bunu yapmak istiyorlar. O insanları beşinci kol olaral bize zarar vermek için kullanıp atmak istiyorlar. Hedefleri Rusya'yı parçalamak. Onları kullanıp tükürüp atacaklar."

16.46: "Batı maskesini çıkarıp küstahça, doğasının gerektiği gibi Rusya'ya karşı tavrılar içine girmeye başladı. Paraolimpik oyunlardan bile sporcularımızı ihraç ettiler."

16.45: Putin: "Ekonomik yaptırımlar Rusya'yı güçsüzleştirmek için stratejik olarak planlandı."

16.44: Putin konuşuyor: "Batılı bankalardaki rezervlerimizin bloke edilmesi açıkça hırsızlık. Bu herkes ders olmalı."
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Bence yarın TCMB indirime devam edecek, dönülmez yola girdiler eksi rezerv filan dinlemeyecekler. Ne yaptığımız biliyoruz diyorlardı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Bi arkadaşa bakıp çıkayım dedim çarpıldım. trend mi değişiyor, bizi mi koparıyor anlamadım.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Putin zorlanmaya başlamış gibi.

16.44: Putin konuşuyor: "Batılı bankalardaki rezervlerimizin bloke edilmesi açıkça hırsızlık. Bu herkes ders olmalı."
    Putin'i boşver.. sözü-itibarı olmayan biri.
    Sığınakta yaşıyormuş. Orada bir infaz ederde kurtulur dünya.. Valkyre operation)

6. https://youtu.be/zARVDHv2OhM

Avrupada Dünyada

Bu robotik, yapay zeka , unicorn
    Teknolojiyi bu seviyede kullanan
    Tek Enerji , Petrol rafineri şirketi
    Tüpraşı tebrik ediyorum
    Türk Mühendislerimizi tebrik ediyorum

Hem maliyetler düşürecek
    Hem de otomasyon ve emniyet güvenliği artacak
    Maliyetler düşeceği için otomatik olarak
    Kar lılğı arttıracak

Müthiş bir dönüşüm
    Bu robotlar

Geleceğe gidiş başlamış ������
    Tüpraş ,geçmişin bugünün değil, Geleceğin Enerji şirketini hedefliyor belli ki..
    Tebrikler Türk Mühendisleri ����������

Yatırım Tavsiyesi Değildir
    Al-Sat-Tut tavsiyesi Değildir
    Naçizane fikirlerimdir

7. yine mi corccu topladı bu ?

8. DAX DUX DOW PARİTE BIT MIT bi anda her yere daldılar yine..Töbe bismillaaahhh...

Sayfa 312/1007 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •