Sayfa 155/1007 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Yaşlı amcalar randevu alıyor.Ama doktorlar grevde bundan utan...

Malatyanın doğusuna giden doktor ,şafak takip eder..gitmemek için rapor alır vs...bundan utan

Yurtdışında servete mal olan TIP eğitimini burada devletin ücretsiz verir.KAMU İMKANLARIYLA...SONRA ,nankörlük edip, iki de bir ,ÇEKER GİDERİM diyenden utan..

Ama doğruyu söyleyen mantıklı insanlarla gurur duy..
    Bu yapıya imam pamuğu iyidir, kaç yıldır bitmediniz.. Cahiller 5-6 çocuk yaparken eğitimli insanlar ikinci çocuk için düşünürse bitmezsiniz..

2. Yine bir sabah her tarafımız hırsız dolu emeklerimiz umutlarımız bir siyasi otoritenin basiretsizliğine kurban gitmiş ABKA yine adalet dağıtır gibisinden iktidarın yancılığına soyunmuş.Yıllardır forum sayfalarında çoğunlukla okuyucu kısmında yer aldım.Beni bu adam kadar irrite eden kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Birde muhabbet Ösym den kaç net çıkardığına geldiyse ki dönüp dolaşır laf oraya gelir yandı gülüm keten helva.Birde her görüşe eşit mesafede olduğunu haklıyı savunduğunu söylemesi yok mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by sid Yazıyı Oku
    Bu yapıya imam pamuğu iyidir, kaç yıldır bitmediniz.. Cahiller 5-6 çocuk yaparken eğitimli insanlar ikinci çocuk için düşünürse bitmezsiniz..
    edepsizlik etmeyelim..burada herkes herkesi tanır.eğitimin ne bilmiyorum karşındakini bilmeden ahkam kesme.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Yine bir sabah her tarafımız hırsız dolu emeklerimiz umutlarımız bir siyasi otoritenin basiretsizliğine kurban gitmiş ABKA yine adalet dağıtır gibisinden iktidarın yancılığına soyunmuş.Yıllardır forum sayfalarında çoğunlukla okuyucu kısmında yer aldım.Beni bu adam kadar irrite eden kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Birde muhabbet Ösym den kaç net çıkardığına geldiyse ki dönüp dolaşır laf oraya gelir yandı gülüm keten helva.Birde her görüşe eşit mesafede olduğunu haklıyı savunduğunu söylemesi yok mu?
    kalpler karşılıklı.mesele ne anladın mi?

muhakeme sorunun var.ben asla her görüşe eşit mesafede değilim.bunu herkes bilir..embesilerle karıştırdın..haydi bakayım sağdan yürü.

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    edepsizlik etmeyelim..burada herkes herkesi tanır.eğitimin ne bilmiyorum karşındakini bilmeden ahkam kesme.
    Kuzenlerim Hacettepe mezunu, ben mühendis biri olarak yaptığınız ayıp diyorum.. O çok sevdiğiniz iha işini de yaptım, patronların kim olduğunu biliyorum, sizin yaptığınız edepsizlik..

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Baltayı taşa vurdun...o zaman ifade edeyim...sana TIP fak. kazandığımı elimde orjinal ÖSYM belgesi olduğumu söylesem.sana gönderebilirim.onun bana ait olduğuna dair ne istersen de veririm..

Belki kendin kazanmadığın için ulaşılmaz sanıyorsun ama.Tıp ilk 20.000 den alır...ama kontenjan 6.000 kadar ..peki tıp dan çok fazla puan alanlar ne yapıyor..KUTSAMA şu olayı.

Burada kimin ne olduğunu bilmiyorsun..

Bu ülkede her sene 14.000 kişi tıp kazanacakken hatta HACETTEPE tıp ing. geçiyorken farklı seçim yapıyor..
    Ben senin tıp fakültesi kazanamadığını biliyorum.
    Burada kendin yazdın, katsayı, imam hatip vs
    ÖSS de katsayı uygulamasının olduğu dönemde
    en düşük tıp fakültesi 8000 civarıydı. 20 000 değil.
    Cümlen doğru,

Bakın arkadaşlar, asla ve asla bir yandaşla tartışmayın, sonunda kendinize beddua eder, kafayı yersiniz. Keyfinizi bozmayın, yok sayın, gitsin.
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Ben senin tıp fakültesi kazanamadığını biliyorum.
    Burada kendin yazdın, katsayı, imam hatip vs
    ÖSS de katsayı uygulamasının olduğu dönemde
    en düşük tıp fakültesi 8000 civarıydı. 20 000 değil.
    Cümlen doğru,
    Ben elimde orjinal belge var diyorum.bana ait olduğunu nasıl istersen ispatlarım.sen hala ayrıntıya giriyorsun.

şimdiki sıralama 20.000 dir...onu kastetim.SEYH SAMİL TIP.

Sayfa 155/1007 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •