Sayfa 576/1007 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    abi yapma yahu..görünüşte küçük olan eşeğin kendisi, senin düşündüğün şey değil
    Başkara üstadın işlemiş olduğu konuda ana tema tarrak olunca konuda eşşek olunca. Benim için eşeğin dikkat çeken yönü var kulakları ve tarrağı. Zekası ve çalışkanlığı da ayrıca takdire şayan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,619
    Eğer hükümet değişirse: yaklaşılmaması gereken hisseler: EREGLİ-KARDEMİR,SASA,BIM,THY,ASELSAN ,gübrefab VS...

Bunların yıllarca endekse göre oldukça kötü performans göstermesini beklerim...SERMAYE DEĞİŞİKLİĞİ OLACAK.bunlardan çıkan para başka hisselere akacak...

BALIK-KARINCA hikayesi.

xbnk/sanayi: 3.5 ile 0.5 arasında dolanmış..şimdi diplerde...hızlıca 2 ye gitmesini beklerim.

Ama hükümet aynı kalırsa aynı oyun ve hisselere devam...seçime 15 ay var...uzun zaman sayılır.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Yarın pala 1 Nisan şakası yapacakmış.

Dedim dimi temettüden dolayı şort açanları nasıl avlayacaklarını?

Mahallenin delikanlıları şort açacak puanları kapacak diye?

Al sana şort.

2550 den 300'e kadar 50 puana 1 adet şort açacağım.

Bunu diğer vadeden yapacağım 1 aylık vadede uğraşmak istemem. (Haziran vade)

Yatırım tavsiyesi değildir.
    2550 açılan şort kar yazıp kapattık...
    2600 (271,4) 1 şort 2650 (276,2) 1 şort etti 2 şort..3000'e kadar açar sonra beklerim.

Yatırım tavsiyesi değildir. Satış gelecek manasında açmıyorum. Strateji gereği açıyorum. Diğer vadeden açıyorum.

Elimde hisseler de var. Vakbn, isctr, algyo, bucim, basgz asels, ISFIN... Hisselerimde %20-%40 arasında kardayım. Hisselerimi bi %10 daha yükselirse satıp. Şortlarımla baş başa kalacağım.

isgyo senden çok erken çıktım 4 katladın be.

ISCTR'yi yazmıştım. Her hafta %5 kazandırsa yeter Ayda da olur tuık enf. yakalarız.
    Son düzenleme : Ex2000; 05-04-2022 saat: 15:00.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4. son short bükücü pala gene ava çıkmış gözüküyor
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Endeks 1800 lerden 2300 lere gelmiş ve şöle bir göz attım foruma ancak bir tane bile özür mesajına rastlamadım.

1 ay evvel buraya her gün kötü haberleri real-time post edenler, dünyanın öbür ucundan atılan test füzelerine kadar yazanlar, düşen helikopterlerin envanterini çıkartanlar, 1400-1600 hedefleri verenler, eregli alanlarla dalga geçenler ortalıktan kaybolmuş. Şöle bir göz attım foruma, bir özür mesajı filan da göremedim. Yanıldık demek bu kadar zor olmamalı. Gerçi o gün çok iddialı ve çok net, burası dip, burdan sonra ralli diyen bir tek kişi vardı. O da küstü sanırım, artık yazmıyor

Benim gundwane ile tanışıklığım yok, muhabbetim yok ancak çok zor bir zamanda, hiç kıvırmadan çok net konuştu ve %100 de haklı çıktı. Hakkını teslim etmek lazım diye düşünüyorum.

Ben hep yazıyorum buraya, robot gibi trade ederim diye. Ancak bu sefer yapamadım. Demek ki robot gibi trade edemiyor muşum. O günlerde pek yazmadım. Her zaman ki gibi %100 maldaydım ancak 1800 lere düştüğünde %200 üstüne çıkmam gerekirdi fakat elim gitmedi almaya. Moralimle birlikte robotluğumda bozuldu. Bugün ise o gün almadığım mallardan dolayı hata yaptığımın farkındayım. Şimdi burdan kendi adıma, haber ne olursa olsun MUTLAK stratejiye uyma dersini çıkartıp, en azından gelecekte tekrarlamamaya çalışacağım...

Diyeceğim şu ki, endeks 1800 den 2300 e gelmiş ve 1 ay evvel ki felaket tellallarının hiçbiri ortada yok. Eğer bunu dışardan izlediyseniz, bu işi ztn bırakın. Ama aynı zamanda bu felaket tellalları bu işten kendi adlarına bir sonuç çıkarttılar mı onu da merak etmiyor değilim. Gundwane de umarım tekrar yazmaya başlar, forumun boğalara her daim ihtiyacı var...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

6.  Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    son short bükücü pala gene ava çıkmış gözüküyor
    almaya doyamadilar..dususte de olsa boyle iştah ama hic sanmam..battık anasini satim..

7.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Endeks 1800 lerden 2300 lere gelmiş ve şöle bir göz attım foruma ancak bir tane bile özür mesajına rastlamadım.

1 ay evvel buraya her gün kötü haberleri real-time post edenler, dünyanın öbür ucundan atılan test füzelerine kadar yazanlar, düşen helikopterlerin envanterini çıkartanlar, 1400-1600 hedefleri verenler, eregli alanlarla dalga geçenler ortalıktan kaybolmuş. Şöle bir göz attım foruma, bir özür mesajı filan da göremedim. Yanıldık demek bu kadar zor olmamalı. Gerçi o gün çok iddialı ve çok net, burası dip, burdan sonra ralli diyen bir tek kişi vardı. O da küstü sanırım, artık yazmıyor

Benim gundwane ile tanışıklığım yok, muhabbetim yok ancak çok zor bir zamanda, hiç kıvırmadan çok net konuştu ve %100 de haklı çıktı. Hakkını teslim etmek lazım diye düşünüyorum.

Ben hep yazıyorum buraya, robot gibi trade ederim diye. Ancak bu sefer yapamadım. Demek ki robot gibi trade edemiyor muşum. O günlerde pek yazmadım. Her zaman ki gibi %100 maldaydım ancak 1800 lere düştüğünde %200 üstüne çıkmam gerekirdi fakat elim gitmedi almaya. Moralimle birlikte robotluğumda bozuldu. Bugün ise o gün almadığım mallardan dolayı hata yaptığımın farkındayım. Şimdi burdan kendi adıma, haber ne olursa olsun MUTLAK stratejiye uyma dersini çıkartıp, en azından gelecekte tekrarlamamaya çalışacağım...

Diyeceğim şu ki, endeks 1800 den 2300 e gelmiş ve 1 ay evvel ki felaket tellallarının hiçbiri ortada yok. Eğer bunu dışardan izlediyseniz, bu işi ztn bırakın. Ama aynı zamanda bu felaket tellalları bu işten kendi adlarına bir sonuç çıkarttılar mı onu da merak etmiyor değilim. Gundwane de umarım tekrar yazmaya başlar, forumun boğalara her daim ihtiyacı var...
    Foruma takılma burası kaybedenler kulübü gibi. Forum Mart 2020 den sonra Türkiye pandemi başlayınca 98,25 den şort açıyordu.

Burada algı hem şort.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

8. marul 20 lira dereotu 15 lira olmuş...

hala borsa nasıl çıkar diyor...

Sayfa 576/1007 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •