Sayfa 313/1007 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: Viop XL

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    ya arkadaş nasıl oluyor böyle ben anlamadım.
    geçen günde benzeri bir durum olmuştu. buraya yazılanları okumaya girdim son 2-3 sayfayı okudum çok şaşırdım yazılanlarla göre borsanın en azından % 5 düşmüş olması gerek dedim yani o kıvamdaydı yorumlar.
    hemen ekranlarımı açtım baktım ki bizim bist % 0,50 artısda

benzeri durumu şimdi de yaşadım. son 2-3 sayfayı okuyan biri eyvah borsa göçtü tekme tokat girdiler sanacak. bir bakıverdim piyasa ekranlarıma bizim bist yine % 0,60 artı da

ne anlatıyonuz ben anlamıyorum artık...
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

2. Garanti Bankası'ndaki hisse geri alım konusu böyle beklediği sürece endekste ne aşağı ne de yukarı ciddi bir hareket beklememek lazım.

Bütün endeksi bu konu tutuyor.

3. İki dakka kırmızıya tahammülü yok palanın, yine fışkırttı
    bağri yarını bekleseydin be pala

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Endeksi yine önemli veri geyiğine park ettiler belli bir aralığa ve ne olursa olsun kıpırdamıyor.
    Almanya, fransa %4...şampanyalar açılıyor her yerde, bize bak...

Olm salın bizi. Fed'den ne çıkabilir ki ztn?
    Bizim faiz kararından ne çıkabilir? Faiz kararının bir önemi kaldı mı?
    Yine güzel fırsatları iç ediyorlar...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İki dakka kırmızıya tahammülü yok palanın, yine fışkırttı
    akşam powell bi ters yapar diye yukarı çekiyo sanırım.
    yapmazsa yine yukarı çeker

6. Akşam FED le beraber bizde de DOLAR da şelale olabilir mi acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Putin zorlanmaya başlamış gibi.

>>>>
    16.48: "Onlara güçlü Rusya lazım değil. Ulusal çıkarlarımızdan vazgeçmemizi istiyorlar. Rusya'yı zayıf, bağımlı ülke haline getirmek istiuyorlar. 90'ların başında bunu başaramadılar, bugün de başaramayacaklar. Beşinci kol faaliyetleriyle, içerideki destekçileriyle, hainleri destekleyerek bunu yapmak istiyorlar. O insanları beşinci kol olaral bize zarar vermek için kullanıp atmak istiyorlar. Hedefleri Rusya'yı parçalamak. Onları kullanıp tükürüp atacaklar."

16.46: "Batı maskesini çıkarıp küstahça, doğasının gerektiği gibi Rusya'ya karşı tavrılar içine girmeye başladı. Paraolimpik oyunlardan bile sporcularımızı ihraç ettiler."

16.45: Putin: "Ekonomik yaptırımlar Rusya'yı güçsüzleştirmek için stratejik olarak planlandı."

16.44: Putin konuşuyor: "Batılı bankalardaki rezervlerimizin bloke edilmesi açıkça hırsızlık. Bu herkes ders olmalı."
    Yaptığı beyinsizliğin farkına varmış gibi...biz ilk günden bunu derken, birileri de dahi putin, vardır bir bildiği diyordu!

Yok batı öyle batı böyle, batı batınca ciyaklama başladı..uyanda balığa gidelim..demokratların ilk işi rusya idi, cumhuriyetçiler çin ile, demokratlar rusya ile uğraşacaktı...çok güzel pas verdin adamlara, bunlar daha iyi günlerin.

en fazla ukraynayı elde edersin, batının çok da umrundaydı ukrayna...orayı kazanırsın, tüm komşularınla düşman olursun...batı da yaptırımlarla nefesini keser..rusyanın tek kurtuluşu var, putin bir şekilde geberip giderse, rusya rahatlar, bizim de çok işimize yarar..yoksa putinle yavaş yavaş kuzey koreye döner rusya, bırak çevre ülkeleri, şu an sahip olduğu pek çok bölgeyi kaybeder, bir sürü yeni ülke doğar.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İki dakka kırmızıya tahammülü yok palanın, yine fışkırttı
    Durum acilse söyle kardeşim duşa gireyim. Ne zaman girsem fışkırtıyorlar bir yerlere.

Sayfa 313/1007 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •