Sayfa 141/166 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon
Arama sonucu : 1327 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Foreks Viop ve Mutluluk

Bist30 şu an 5810 --- hedef 5730..

İzliyorum.. Pozisyon yok.. Vadeli değil bu vadesiz..
    ERDEMLER KONUSUNDA ZİRVE İRADE GÜCÜNE AİTTİR..

İşe geldim de takılıyorum ekran karşısında.. Çok işim var.. Patron kovacak vallahi

Sevgiler..

Hiç pozisyonum yok grafik bakıyorum sadece.. Tatil yapıcam uzuuuuun müddet.. İnşallah

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Bist30 şu an 5810 --- hedef 5730..

İzliyorum.. Pozisyon yok.. Vadeli değil bu vadesiz..
    Görmüş vallahi.. Bist beni çok şaşırttı..

5. sinyalde artık pozisyon açarım ben..

Selammm

En iyi film Oskarini alan Her Şey Her Yerde Aynı Anda filmini izledim bu gece..

Filmin yarisinda durdurup Mehmer Açar'ın yorumunu okudum.. Çünkü gerçekten ilgimi çekti ve acaba doğru mu anladım dedim..

https://www.google.com/amp/s/m.haber...yon-komedi-amp

Yorumunun hepsine katılmakla beraber daha fazlası olduğunu düşünüyorum.. Filmin ana fikri bence "Değer Vermek" üzerine.. Sadece deger vermelisiniz.. Ve birine değer verirseniz onu olduğu gibi kabul edersiniz. Eşiniz, dostunuz, iş arkadaşınız ve özelikle çocuğunuz..

Anne ve kız ilişkisinde bu cok guzel işlenmiş.. Ebeveynlerin herseyin en doğrusunu ben bilirim tavrı eleştirilmiş.. Çocuğunuz var ise dünyaya onların gözlerinden bakmalısınız.. Onların varlığına saygı duymalısınız ve ozgur birakmalisiniz eylemlerinde.. Bu benim reel hayatta çok sık gördüğüm ve kalbimi acıtan bir durum.. Anne babalar çocuklarını korumak adına yanlış şeyler yapıyorlar çoğu zaman..

En sevdiğim replik Waymond'un karısına söylediği "Bildiğim tek şey nazik olmam gerektiği.. Lütfen nazik ol. Özellikle etrafımızda olup bitenleri anlamadığımız anlarda.." sözleriydi.. Harikaydı..

Plase be kind

Koptuğum sahne ise Evelyn'nin vergi memuruna "Sen sevimsiz degilsin.. Her zaman sevilecek birsey vardır.. Parmaklarımizin yerinde sosislerin olduğu salak ötesi bir evrende bile, ayaklarımızla gayet güzel idare edebiliyoruz" deyip ayak parmaklarıyla yanağından makas aldığı sahneydi.. Burda çok duygulandım ve ağladım..

Benim beğenme eşiğim çok düşüktür hemen herseyi beğenirim.. Bu filmi çok çok çok beğendim.. İnsan beyninin yaratıcılığına hayran kaldım bir kere daha.. Nasil boyle bir senaryo yazmislar saygiyla egiliyorum.. Bilindik bir konuyu bilinmedik bir şekilde işlemişler..

Filmler, müzikler, kitaplar, bilimsel gelişmeler, hersey.. Çok heyecan verici... Gerçekten insan müthiş bir varlık.. Tam bir tasarım harikasi

Tavsiye ediyorum izlemenizi..

Sevgiler

Ben birde şöyle dusundum.. Başrol karakteri Evelyn'in zora düşünce başka bir paralel evrendeki Evelyn'lerin yeteneklerini ve anılarını kendi evrenine getirmesi olayını bakış açısını değiştirmek ile eşdeğer buldum. Yani paralel evrenler bana göre bakış açılarını temsil ediyor.. Zorda kaldigimızda hep bir çıkış yolu oluyor. Farklı bakış açıları farkli sonuçlar doğurur. En iyi sonucu bulana kadar değiştirmeye devam yani

Bu arada pyasada çok güzel haberler var.. Yarın 32750 ye gider mi acaba Dow.. Keşke gitse heyecan yaptim

https://www.instagram.com/reel/CpypY...d=YmMyMTA2M2Y=

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Bu arada pyasada çok güzel haberler var.. Yarın 32750 ye gider mi acaba Dow.. Keşke gitse heyecan yaptim

https://www.instagram.com/reel/CpypY...d=YmMyMTA2M2Y=
    Evet süper hareketler.. Bekliyorum 32750 de

Sn boymatli Gold 2000 gördü. Tebrik ediyorum sizi

Sayfa 141/166 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •