Sayfa 111/122 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 881 - 888 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Küçük yatırımcıyı nazara almaksızın sadece kendi menfaatlerine göre hesaplarını yapan gerçekten kötü bir PATRON ve tahtada görevli adamlarının bugünde rezil kağıtlarını geri saydırmaya devam edceklerini düşünüyorum.

Bir defa mahcup eden be beni rezil adamlar

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Bir defa mahcup eden be beni rezil adamlar
    Adi tahta yapıcılar günlük YÜZDE %2,5 EKSİDE BİTİRME TALİMATI ALMIŞLAR .dipte bitirmiyorlar seansı.Tam bir çin işkencesi.Allah hepinizi nasıl biliyorsa öyle yapsın .

Rez il kağıdın patronajına KAP'a düşen bildirimlerde yardımcı oluyor.Küçük yatırımcı kaçıyor sahtekar patron ekibi toıpluyor.

rezil kağıt kendine yakışanı yapıyor seans biterken.Hep söylüyorum bu kağıda KIRMIZI yakışıyor(!)

Bu sabah SMARTG 'nin 16.3.2022 tarihnden sonra yönetim kurulu başkanı Hail DEmirağ'ın şirket hakkındaki öngörülerini okudum.Dikkatimi çeken SMARTG'Yİ YATIRIMCISINA KAZANDIRAN BİR ŞİRKET YAPACAKLARI ifadesi oldu.Bir sene geçmeden hizsselerini satmak yatırımcısını düşünmekmi oluyor allahaşkına.Neticede kendileri erdi muradına BİZLER BATTIK.

7. iki bakış açısı var..halka arz olmuş..20 küsurlardan almışsın bin lot..2 kez bölünmüş 4 bin lotun olmuş 60 tlden 240 tl..2.görüş...iki kez bölündükten sonra 100 küsurlardan almışsın.düşmüş 60.a..zarardasın...patron yeni makinalar yolda diyor..hisseye ve patrona güvenmiyorsan zarar kes yaparsın...güveniyorsan aşagıdan alır ortalamayı düşürürsün ve kara geçersin...önemli olan gelecek güneş enerjinin mi olacak...kararını vereceksin..ben 20 lerden almıştım hala bekliyorum...saygılar...y.t.d

Uzun zamandır yazmak istemedim belki şans döner diye ama rezil kağıt rezilliğine devamda kararlı.Tamamen patron kazığıdır ,yemeğe devam.....

Sayfa 111/122 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •