Sayfa 17/123 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 978 madde; 129 - 136 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1. İlk günden beri gelen kap haberlerine yukarı gitmemek için direniyor gelen haberlerin baya ederi var ama ne oluyor ben anlayamadım bir bilen varsa bizide aydınlatırsa memnun oluruz.
    Genel takas ne durumda acaba.
    Sn ata 306 size bu güne kadarki geçen sürede bıraktığı intiba nedir.

YTD

2.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    İlk günden beri gelen kap haberlerine yukarı gitmemek için direniyor gelen haberlerin baya ederi var ama ne oluyor ben anlayamadım bir bilen varsa bizide aydınlatırsa memnun oluruz.
    Genel takas ne durumda acaba.
    Sn ata 306 size bu güne kadarki geçen sürede bıraktığı intiba nedir.

YTD
    Haberler güzel, sektör güzel, şirket güzel ama bana göre ileriki yillarda ki büyüme potansiyeli göz önüne alinarak bir miktar pahalı arz edildi.

Bu sebeple ilk önce bunu bir sindirmesi lazim.2022 yılı bence bu hissede toplama biriktirme yılı olması lazım. 2023 yılı tam bir büyüme yılı olur.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    ben de sıkıldım ama al sat bende yapıyorum bunda ama bir gün bir satacağım elimde kalmayacak tam da o sıra kaçacak belki de yapmak istedikleri tam da bu ya birileri hakimiyet kurdu al sat yaparak döküyorlar ki ilerde karşılarına yüklü lotlar ile kimse çıkmasın ki rahat rahat götürecekler ama şu üç aylık kar rakamları görmek lazım belki de ondan sonra karar verecekler takipte kalmakta fayda var çok çok da yüklenmeden başka hisselerde de olmakta fayda var
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    yine bir kap yine şımarık hareketler doldur boşalt devam ediyor koparsa pis kopacak
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Halka arzdan bugüne 21.36 mln tl oldu satış sözleşmeleri.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Halka arzdan bugüne 21.36 mln tl oldu satış sözleşmeleri.

Sn balıkadam 21.36 m $ = 313 m TL

YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sn balıkadam 21.36 m $ = 313 m TL

YTD.
    Evet doğru tl değil usd olacaktı.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Evet doğru tl değil usd olacaktı.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sn balıkadam 1 ocak 2022 den itibaren aldığı toplam ihale bedeli ne kadar oldu bilginiz var mı?

Sayfa 17/123 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •