Sayfa 23/123 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 977 madde; 177 - 184 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Tabi ki gönderecek. Haftaya sali son gün.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn balıkadam tavanın sebebi bilanço mu acaba ne dersiniz

2.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sn balıkadam tavanın sebebi bilanço mu acaba ne dersiniz
    Orasını bilemem ama perşembe günü basinda ges yatırımlarının çok arttığı sektörün bu sene 5 kat büyüyeceği ile ilgili haberler çıkmıştı. O haber ile sektör şirketlerine olan talebi artırmış olabilir.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Orasını bilemem ama perşembe günü basinda ges yatırımlarının çok arttığı sektörün bu sene 5 kat büyüyeceği ile ilgili haberler çıkmıştı. O haber ile sektör şirketlerine olan talebi artırmış olabilir.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Gesan sayfasında şöyle bir haber var

" Borsa Gündem

OSB dışında da GES kurulabilecek
    GÜNDEM - 07 Mayıs 2022, 08:41

OSB sınırı dışında da GES kuracak: Sanayicinin enerji sorunu çözülüyor. Organize sanayi bölgeleri (OSB), ikili anlaşmalarla alanlarının dışında da güneş enerjisi santralleri (GES) kurabilecek.

Organize sanayi bölgeleri (OSB) dışında da güneş enerjisi santralleri (GES) kurulabilecek. OSB’lerin artan enerji ihtiyaçlarını kendi içlerinde karşılayabilmelerine olanak sağlayan düzenleme genişletiliyor. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Taslağı şirketlerin görüşüne açıldı. Taslakta sanayicinin enerji sorununu kökten çözecek bir düzenlemeye de gidildi.

YER SORUNUNA KARŞI ÇÖZÜM
    Daha önce getirilen düzenleme ile OSB’lere bulundukları alan içerisinde GES kurabilme yetkisi verilirken, OSB’lerin birçoğunun tam kapasite dolu olması ve yeterli alan bulunmaması sebebiyle birçok bölgede santral kurulamamıştı. Yapılmak istenen düzenleme ile OSB içerisinde gerekli yer temininin sağlanamaması halinde, aynı görevli tedarik şirketi bölgesi sınırları içerisinde olmak koşuluyla OSB dağıtım lisansı dışında da üretim tesisi kurulabilmesine imkan tanınıyor.

İKİLİ ANLAŞMA ZORUNLU
    Elektrik tedariki için OSB dağıtım lisansı bölgesi sınırları dışında kurulacak üretim tesisleriyle tüketim tesisleri arasında ikili anlaşma yapılacak. Ayrıca mahsuplaşma işlemlerinin sayaçlar üzerinden yürütülmesi zorunlu tutulacak. İşletmeye geçen üretim tesislerinde, saatlik veya aylık mahsuplaşma sonucu oluşan ihtiyaç fazlası enerji için ilgili mevzuat hükümleri uyarınca işlem tesis edilecek."

YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    parçaladı Behçet kimse kalmadı kendi kendine mal çakıyor
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Tencerenin dibinde kalanımı sıyırmaya çalışıyor.

YTD

6.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Yoo millet bekliyor. Sadece geçen yıl yapılan halka arzlar kadar yazan ve katılan yok. Katilanin bir kısmı da (çorbacı)2.gun gidiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    Smart Holding A.Ş. ile Shanghai Electric Power Co., Ltd (SEP) arasında Bulgaristan'da 30MW AC Fotovoltaik Enerji Santrali projesi ortak yatırımına istinaden "Mutabakat Zaptı" imzalanmıştır.

Söz konusu bu mutabakat zaptında yer aldığı üzere bahsi geçen 30MW AC Fotovoltaik Enerji Santrali yapımında Smart Güneş Teknolojileri AR-GE Üretim San. ve Tic. A.Ş. Mühendislik, Tedarik ve İnşaat (EPC) müteahhidi olarak yer alacaktır.

Kamuoyuna ve değerli paydaşlarımıza saygıyla duyurulur.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8. Genel takasın son durumu ne oldu paylaşabilecek bir arkadaş varmı

Sayfa 23/123 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •