Sayfa 25/123 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 979 madde; 193 - 200 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1. Aynı lokomatif gibi gidiyor patron işlerin gecen seneye göre 3-4 kat artıgını söylemişti
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Genel kurulu neden ertelendi?Ertelemeden sonra serbest düşüşe geçti kağıt.

3.  Alıntı Originally Posted by gerard06 Yazıyı Oku
    Genel kurulu neden ertelendi?Ertelemeden sonra serbest düşüşe geçti kağıt.
    biz düzetme olucak dedik ama resmen düdüklendik abarttı ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. 2023 ün hissesi bu olur yeni çıkan binalarda enerji verimliliği yasasından dolayı tüm evlerin çatısı güneş paneli olacak
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Geleceği parlak görünüyor evet.Daha alsam mı diyorum bazen.

6. İyi düşmüş bugün bürüt bitene kadar 15 gelir bende tüm parayı buna getiririm
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. Gündem Madde 10 - Yönetim Kurulu'nun 2021 yılı kar dağıtımına ilişkin önerisinin görüşülmesi ve onaylanması gündem maddesine geçildi.

Yönetim Kurulunun Bilgilendirme Dökümanı ve ekinde EK 3 olarak yer verdiği, Şirketin, Sermaye Piyasası Kurulunun II-14.1 sayılı Tebliğ hükümleri çerçevesinde düzenlenen mali tablolarında 2021 yılı faaliyetleri kâr ile sonuçlanmakla beraber Şirketin mevcut bilanço yapısının daha da güçlendirilmesi ve önümüzdeki döneme ilişkin nakit akışının daha sağlıklı bir şekilde yönetilebilmesini sağlamak için kâr dağıtımı önerilmediği, dönem kârının Şirket'in önümüzdeki döneme ilişkin işletme sermayesi gereksinimlerinin karşılanması ve yapacağı yatırım faaliyetlerinin finanse edilmesi konularında kullanılmasının planlanlandığı ve bu nedenlerle kar dağıtımı yapılmamasına ilişkin önerisi, Genel Kurulun onayına sunuldu.

Yapılan oylama neticesinde; 2021 yılı karı konusunda kar dağıtımı yapılmamasına oy birliği ile karar verildi.

yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Sayfa 25/123 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •