Special Days Image
Sayfa 33/122 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 257 - 264 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    Burada kimse olmadığı için rahat rahat gidiyor iyi döktü dürzü
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Smart şuan 102 bin alıcı ile tavan tüm yatırımcılarına hayırlı olsun.
    Y.T.D

3. Kısa zamanda zengin ettin bizi be!

Maşallah diyelim
    YTD.

4. Maşallah alır almaz 3 günde 3 tavan! Tamam güçlü hikaye var ancak fk 76.75. Bu çeyrek net kar beklentisi nedir arkadaşlar? Bu fk nerelere kadar düşebilir? Normalde bu rasyolarla almaya çekinirdim ancak çok acayip bir tahtası var, aşağı salmıyor

5. Smart g hızlı çıkışını devam ettiriyor. Yani burada bana göre tesadüfi ya da spek. bir çıkış yok. Smartın çıkışını destekleyen bir özelliği var. Sadece sektördeki değil , borsadaki diğer firmaların da kolay edinemediği büyük bir özellik. Bu da smartg i farklı kılıyor.Yenilenebilir enerji şirketlerinin olmazsa olmaz büyüme şartlarından biri ve en önemlisi onda var. Favori hisselerimden naten bile şu ana kadar bu özelliği kazanmış görünmüyor. Bu özelliğin gelişmesi ve gerçekleşme aşamasına geçmesi ise hisseyi çok daha değerli hale getirir. Bunu şu an belirtmek istemiyorum ama dikkatli bakıldığında bu durum yani bu fark son gelen iş kaplarında açıkça görülmektedir.
    Endeksin 5-6 binlere geleceğini düşündüğümüzde ise smartg gibi özellikli ve kaliteli hisselere her kesimden talep olacak ve bu tarz hisseler daima önde gideceklerdir.
    Ancak her an yeni bir sürprizin yaşandığı bir borsada her zaman dikkatli olmak ve ihtiyat payı bırakmakta fayda vardır.

6. Bu bilmece gibi yazılara da hastayım..

Smart'ın farkı Avrupa'ya rahatça ürün satabiliyor olması ve bu sektörde ihracat açısından en parlak firma olması.

Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Smart g hızlı çıkışını devam ettiriyor. Yani burada bana göre tesadüfi ya da spek. bir çıkış yok. Smartın çıkışını destekleyen bir özelliği var. Sadece sektördeki değil , borsadaki diğer firmaların da kolay edinemediği büyük bir özellik. Bu da smartg i farklı kılıyor.Yenilenebilir enerji şirketlerinin olmazsa olmaz büyüme şartlarından biri ve en önemlisi onda var. Favori hisselerimden naten bile şu ana kadar bu özelliği kazanmış görünmüyor. Bu özelliğin gelişmesi ve gerçekleşme aşamasına geçmesi ise hisseyi çok daha değerli hale getirir. Bunu şu an belirtmek istemiyorum ama dikkatli bakıldığında bu durum yani bu fark son gelen iş kaplarında açıkça görülmektedir.
    Endeksin 5-6 binlere geleceğini düşündüğümüzde ise smartg gibi özellikli ve kaliteli hisselere her kesimden talep olacak ve bu tarz hisseler daima önde gideceklerdir.
    Ancak her an yeni bir sürprizin yaşandığı bir borsada her zaman dikkatli olmak ve ihtiyat payı bırakmakta fayda vardır.
    YTD.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Patron bloombergde anlatıyor, bu iyi mi kötü mü?
    Bugüne kdr iyi olanı hiç görmedim.
    Bakalım iyi olacak mı?
    Patron iyi niyetli olabilir ancak tahta yapıcı da acaba öyle midir?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 33/122 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •