Sayfa 36/122 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 281 - 288 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1. [QUOTE=Uzman61;5846540]Smart güneş tespitlerim
    -2022 patron garantili min. Favök 26 m usd. Olmazsa aradaki farkı hisse verecek arzdan tutanlara. Böyle bir fırsat ben hiç görmedim.

Bu durum gerçekleşir mi? Favök 26 milyon usd.

2. Yardım

Alıntı Originally Posted by batu2306 Yazıyı Oku
    Bedelsiz onaylanmış. Hayırlı olsun.
    https://spk.gov.tr/data/63483e851b41...a4/55-2022.pdf
    Y.T.D.
    Hangi tarihden geçerli olacak bedelsizler?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
     Alıntı Originally Posted by mustafa43 Yazıyı Oku
    Hangi tarihden geçerli olacak bedelsizler?
    bir kaç gün içinde açıklama gelir belki pazartesi bölünür onun için akşama kadar haber gelmesi lazım yoksa en geç çarşamba tahmin ediyorum bölündüğü gün ve işleyen iki gün sonunda hesaplara geçer elinizde yoksa bölündükten sonra da alabilirsiniz varsa bir şey yapmanız gerekmez sığ olmaktan bir miktar kurtulacaktır ve ilerde bir daha bölünme fiyatı üzerine atacaktır inşallah
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. Teşekkürler

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    bir kaç gün içinde açıklama gelir belki pazartesi bölünür onun için akşama kadar haber gelmesi lazım yoksa en geç çarşamba tahmin ediyorum bölündüğü gün ve işleyen iki gün sonunda hesaplara geçer elinizde yoksa bölündükten sonra da alabilirsiniz varsa bir şey yapmanız gerekmez sığ olmaktan bir miktar kurtulacaktır ve ilerde bir daha bölünme fiyatı üzerine atacaktır inşallah
    Elimde az var. Ama inşallah ilave yapmayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim yardımınız için.

5. Bölünme onayi gelmiş. Tavan kapatmış ama burada sabah seans öncesi yazilan bir iki mesajdan başka bir şey yok. Hic mi ky yok bu kağıtta.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20221015-2.pdf
    SMRTG İzmir'de yapılacak olan Fotovoltaik Güneş Paneli üretim tesisi yatırımına proje bazlı devlet yardımı verilmesine karar verildi

7.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Bölünme onayi gelmiş. Tavan kapatmış ama burada sabah seans öncesi yazilan bir iki mesajdan başka bir şey yok. Hic mi ky yok bu kağıtta.
    Gerçekten çok ilginç ky nin bu kadar az olması. Galiba herkes benim gibi hızlı yükselişle gittiği için cesaret edemedi. Şahsen arz sonrası hızlı çıkış gösterdiği ve hiçbir düzeltme yapmadığı için benim gözümü korkutmuştu, üstüne patron bu yıl 250 milyon tl favök bekliyoruz dedi, iyice soğudum. Üstüne bu destek geldi ne diyelim kısmet.

8.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    Gerçekten çok ilginç ky nin bu kadar az olması. Galiba herkes benim gibi hızlı yükselişle gittiği için cesaret edemedi. Şahsen arz sonrası hızlı çıkış gösterdiği ve hiçbir düzeltme yapmadığı için benim gözümü korkutmuştu, üstüne patron bu yıl 250 milyon tl favök bekliyoruz dedi, iyice soğudum. Üstüne bu destek geldi ne diyelim kısmet.
    Bende bu sebeplerden aldığım kadar aldım 70k kadar çıktım
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 36/122 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •