Sayfa 37/123 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 979 madde; 289 - 296 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1.  Alıntı Originally Posted by mustafa43 Yazıyı Oku
    Hangi tarihden geçerli olacak bedelsizler?
    Şu anda belli değil ancak bu hafta şirket bedelsizin başlangıç tarihini bildiren kap atar.
    Y.T.D.

2. Yatırım tesvik yazısını okuyup yorumlayabilen varmi. Twitter da bir sürü garip yorum var. Yatirimin tamamini devlet karsilayacakmis gibi bir algı oluşmuş. Benim anladigim vergi sgk konularinda çok iyi destek var . Bir yerde yuzde 80 yazan bir bölüm var. Onu anlamadim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    bu teşvik haberine başvuru yapıldı da bizim haberimiz neden yok acaba çok kızdım daha çok mal alırdık ya
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    Gerçekten çok ilginç ky nin bu kadar az olması. Galiba herkes benim gibi hızlı yükselişle gittiği için cesaret edemedi. Şahsen arz sonrası hızlı çıkış gösterdiği ve hiçbir düzeltme yapmadığı için benim gözümü korkutmuştu, üstüne patron bu yıl 250 milyon tl favök bekliyoruz dedi, iyice soğudum. Üstüne bu destek geldi ne diyelim kısmet.
    Aslında yaklaşık ilk 4 ay çok seri hareket etmedi. Arz ilk günü dışında tavan yapmadı.19-24 arası iyi topladilar .son bir ay 40 dan sonra çok seri hareket yaptı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Giden değil harekete hazır trene binilmeli bence
    Bünyesinde birkaç tane yenilenebilir enerji şirketi bulunduran
    Karı piyasa değerinden fazla
    VERUUUU yu bir inceleyin derim
    O kadar

7. 100 fk 20 pd cok daha ucuz sirketler var yaziktir fiyatlamis zaten herseyi

8. Mark Mobius şirketin Kavacık'taki merkezini ziyaret etmiş. Uluslararası büyüklükte bir fonun sahibi. Bu tarz adamların dakikası bile kıymetlidir. Herkes kendisine göre yorumlasın bu ziyareti

Sayfa 37/123 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •