Sayfa 59/122 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 465 - 472 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    Smart Güneş Enerji'nin Kahramanmaraş'taki GES projesi ile ilgili olarak "ÇED Gerekli Değildir" kararı verildi.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"KAHRAMANMARAŞ ili PAZARCIK, ilcesi Dorç Mevkii, 128 ada 35 parsel mevkiindeki Smart Güneş Enerji Teknolojileri Ar-Ge Üretim San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılması planlanan Güneş Enerji Santrali projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan PTD Dosyası incelenmiş ve değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği'nin 17. maddesi gereğince Güneş Enerji Santrali projesi'ne Valiliğimizce 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verilmiştir."
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. KAP: SMRTG [ ] SMART GÜNEŞ ENERJİSİ TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1082371
    Dosyalar:

Yeni İş İlişkisi 2022-11-25
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı -
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı -
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı -
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih 2022-11-25
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi Şirket cirosuna olumlu katkı
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı olan Smart Güneş Enerji Ekipmanları Pazarlama A.Ş. ile Türkiye'de yerleşik bir Holding arasında KDV hariç 43.759.300,00 ABD Doları tutarında Proje Geliştirme ve Anahtar Teslim Arazi Güneş Enerjisi Santrali Mühendislik, Tedarik, Kurulumu projesine ilişkin ön ödeme bedeli 25.11.2022 (bugün) tarihinde alınmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: SMRTG [ ] SMART GÜNEŞ ENERJİSİ TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1082371
    Dosyalar:

Yeni İş İlişkisi 2022-11-25
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı -
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı -
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı -
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih 2022-11-25
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi Şirket cirosuna olumlu katkı
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı olan Smart Güneş Enerji Ekipmanları Pazarlama A.Ş. ile Türkiye'de yerleşik bir Holding arasında KDV hariç 43.759.300,00 ABD Doları tutarında Proje Geliştirme ve Anahtar Teslim Arazi Güneş Enerjisi Santrali Mühendislik, Tedarik, Kurulumu projesine ilişkin ön ödeme bedeli 25.11.2022 (bugün) tarihinde alınmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Oha yaa muthis haber. Olu topragini atti nihayet
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    ben ufak ufak alım tarafında olacağım ama ufak eski maliyetimi çok bozmayacak şekilde maksat lot artsın
    bugün bunu yazdım ya içime doğdu büyük bir haber gelecek diye ama bu kadar da büyük beklemiyordum hayırlısı olsun 43 milyon dolar artı kdv şeker gibi iş büyük bir holdinh diyorlar acaba hangisi o
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1082371
    Tüm ortaklara hayırlı olsun müthiş bir anlaşma yapmış Halil ağa ilerde çok daha iyi anlaşmalar gelecek inşallah. sabırla ve metanetle bekliyoruz.
    Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    bugün bunu yazdım ya içime doğdu büyük bir haber gelecek diye ama bu kadar da büyük beklemiyordum hayırlısı olsun 43 milyon dolar artı kdv şeker gibi iş büyük bir holdinh diyorlar acaba hangisi o
    KDV seker kim dostum ?
    Kac tavan gideriz ?10 tavan ?

Tam bu gun saydirmaya basladim, bu gun maliyetime gelmisti 1500 lotum var
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

7.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Abartmaya gerek yok. 30 mlr tl piyasa değeri olan sirket 800 mlyn tl lik iş almis.

Sirketin kar marji %11,6. Bu marja göre bu isten 90 mln tl ye yakın ney kar elde eder.

Normal sartlarda bu isin %2-3 lük etkisi olur ama tabi bu çılgin donemde daha fazlası olursa da saşirmamak gerekiyor.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Ortaklara hayırlısı olsun, ceza da 2 aralık cuma günü bitecek inşallah. Gelen miktar oldukça büyük, alınan işlerin büyüklüğü zaman geçtikçe artıyor, sektör coştukça coşuyor maşallah

Sayfa 59/122 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •